Благодійний фонд Вадима Єрмолаєва зробив подарунок дитячій лікарні
Минфин  26 Вересня 2018

На жаль, держава не може забезпечити дитячі лікарні всім необхідним обладнанням, в той час як цілком доступні прилади можуть врятувати життя багатьох малюків. У цій ситуації допомога дітям і медикам стає турботою небайдужих, а порятунок життів починає залежати від готовності поділитися своїми доходами з незнайомими тобі людьми.

Дніпропетровський спеціалізований центр матері та дитини ім. Професори М.Ф. Руднєва нещодавно отримав цінний подарунок – ультрасучасну ультразвукову медичну систему компанії GE Medical Systems вартістю понад мільйон гривень. Устаткування було надано Благодійним фондом «Кіддо» і придбано за рахунок цільового внеску дніпровського бізнесмена Вадима Єрмолаєва.

Медичний центр, де роблять складні операції малюкам з перших днів народження, давно потребував такого обладнання. Апарат спеціально був створений для лікарів анестезіологів, маючи розмір книги і легку вагу він оснащений двома додатковими датчиками, які дозволяють одночасно «просвічувати» ділянки тіла з різних сторін.

«Раніше операції робилися« в сліпу», анестетик або катетер вводили, орієнтуючись на загальне анатомічне розташування органів, – пояснив начальник медичної частини Олексій Власов, – а за допомогою приладу ми бачимо де точно знаходиться судина або нерв. Це робить проведення операцій у маленьких дітей безпечним, допомагає не травмувати внутрішні органи».