“Будь добрим з господинею”: корпорація “Алеф” запустила соціальний ролик про прибиральниць в дніпровських ТРЦ
Информатор  26 Травня 2021

Корпорація “Алеф” запустила новий соціальний проект, мета якого – закликати українців до переосмислення та поваги до простої людської праці. Проект має назву «Будь добрим з господинею». 

Героїнями проекту стали прибиральниці, що дійсно працюють в ТРЦ девелопера Alef Estate. В відеоінтерв`ю вони розповіли про себе, про те, що вони люблять і про свою роботу, в яку вкладають не лише щоденні фізичні зусилля, але й частинку душі. 

Учасниці проекту – різні. Серед них – ті, хто працюють зовсім нещодавно, близько місяця, так і ті, хто прийшли в Alef Estate з моменту відкриття ТРК “МОСТ-сіті” в 2006 році. Корінні дніпрянки, та переїжджі. Соромливі чи відкриті. Вони – різні, але вони однаково люблять місце, де працюють, і однаково стараються, щоб відвідувачі торгових центрів почувались комфортно, як вдома. 

“Ми вирішили познайомити вас ближче з людьми, чия праця має надважливе значення, хоча частіше за все залишається непоміченою. З жінками, які рідко стають героїнями інтерв‘ю та відеосюжетів, хоча, безумовно, варті того”, – коментують організатори проекту. 

“У нас мало люди усміхаються. Хочеться, щоб всі були життєрадісними та веселими. Щоб наше життя було легше”, – прокоментувала в інтер`ю працівниця ТРК “МОСТ-сіті” Ольга Іванівна. 

Соціальний відеоролик з`явився на екранах провідних торгово-розважальних та бізнес-центрів міста Дніпро: «МОСТ-Сіті», «Cascade Plaza», «Босфор», “Призма”. 

Справка: Компанія Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Є учасником Корпорації “Алеф”. Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник Голови Ради корпорації Станіслав Віленський.