Бізнесмен Єрмолаєв показав, що в Дніпрі будують замість “Кубометру”
Відкритий  26 Березня 2021

У Дніпрі неподалік від Нового моста замість знесеного ТЦ “Кубометр” будують торгово-діловий центр “Перехрестя”.

Як повідомляє Відкритий, фото будівництва опублікував дніпровський забудовник Вадим Єрмолаєв. Висота будівлі, за словами бізнесмена, перевищить 80 метрів.

“Йдуть роботи по формуванню передмостового вузла, який з’єднає центральну площу міста з набережної Дніпра. Одним з об’єктів цього вузла стане торгово-діловий центр “Перехрестя”. Висота будівлі буде понад 80 метрів. На його території будуть розташовані торговельні приміщення, кафе і ресторани, офіси, а також покрівля будівлі з “зеленою зоною”, відкритої для відвідування “, – пише Єрмолаєв в Facebook.

Раніше тут кілька років перебував ТЦ “Кубометр”. Однак його знесли. Зараз на місці майбутнього торгово-ділового центру встановили палі.

“На сьогоднішній день виконаний комплекс робіт по влаштуванню паль. Закінчено роботи по установці бетонних фундаментів і водотривких плит. Як можуть бачити городяни, на об’єкті безперервно працюють два баштові крани. Зараз завершуються роботи з укладання бетону для влаштування цокольного і першого поверху. Паралельно монтується зовнішня гідроізоляція, яка «оберне» підземну частину будівлі в непроникну оболонку, перешкоджаючи замокання конструкцій “, – підкреслює забудовник.

Також Вадим Єрмолаєв розповів про подальші плани будівництва нового ТК.

“Найближчим часом почнуться роботи по влаштуванню цегляних і газобетонних стін; пристрій трас системи вентиляції, опалення та кондиціонування. Також скоро буде закуплено обладнання і влаштована трансформаторна підстанція під майбутні потреби комплексу «Перехрестя» “, – підсумовує Єрмолаєв.