Вадим Єрмолаєв активізував проекти будівництва в Дніпрі: які зміни очікують місто
Вести  30 Червня 2020

Компанія відомого забудовника Дніпра Вадима Єрмолаєва Alef Estate анонсувала старт будівництва відразу декількох нових об’єктів в місті. Деякі з них очікували початку зведення більше десяти років.

Розглянемо, в якому статусі перебувають об’єкти, над якими зараз ведеться активна робота. І які перетворення чекають місто Дніпро після здачі всіх будівель в експлуатацію.

1. ТДЦ “Перехрестя” (перехрестя вулиць Глінки та Харківської)

Запланований термін здачі в експлуатацію: 2023 рік

ТДЦ “Перехрестя” – один з шести об’єктів, які разом складуть грандіозний багатофункціональний комплекс “Брама” в центрі міста Дніпро. “Браму” можна сміливо назвати самим амбітним архітектурним проектом міста. Загальна площа комплексу – 200 тисяч квадратних метрів, а найвищий об’єкт комплексу сягатиме 210 метрів (54 поверхи). ТДЦ “Перехрестя” – друга за значимістю позиція багатофункціонального комплексу. Він буде складатися з двох будівель: по шість і вісімнадцять поверхів. У них розмістяться приміщення комерційного призначення, а також офісна частина.

2. МФК Ermolaev Center

Запланований термін здачі в експлуатацію: 2024 рік

На етапі доопрацювання проекту знаходиться об’єкт, який з’єднає в собі стилістику знакових об’єктів Вадима Єрмолаєва. Новий об’єкт, Ermolaev Center, розташується недалеко від Катеринославського бульвару. В процесі будівництва комплексу буде реконструйований цілий квартал, обмежений вулицями Шевченка, Південної, Паторжинського і Гоголя, який зараз знаходиться в стані занепаду. Ermolaev Center буде складатися з трьох будівель різної поверховості. 4-поверховий об’єм, що виходить на червону лінію, матиме торгово-офісне призначення. Середній 13-поверховий об’єм буде використовуватися як офісна будівля і розташується перпендикулярно вул. Шевченко. Висотний 19-поверховий об’єм, що знаходиться всередині кварталу буде житловою вежею.

3. ТЦ Artel (Катеринославська суконна фабрика)

Запланований термін здачі в експлуатацію: 2021 рік

На перехресті проспекту Дмитра Яворницького та вулиці Пастера триває реставрація унікальної пам’ятки архітектури національного значення – Катеринославської суконної фабрики. Більшість жителів Дніпра пам’ятають будівля фабрики як хлібозавод, який перебував там з 1926 р і до 2000-х. Після припинення роботи заводу будинок перебував у занедбаному стані. Після реставрації будівля Катеринославської суконної фабрики буде пристосовано під комерційне призначення і буде називатися торговим центром Artel.

Позаду ТЦ Artel планується звести торговий комплекс. Розділяти його і пам’ятник архітектури буде пасажного вулиця виконана в стилі Катеринославського бульвару.

4. Апарт Комплекс Port City

Запланований термін здачі в експлуатацію: 2022 рік

Навпроти Монастирського острова в Дніпрі прямо зараз відбувається будівництво унікального комплексу, який повторює силует п’ятизіркового лайнера. Об’єкт призначений для апартаментів з терасами, що відкривають прекрасний вид на акваторію Дніпра, Монастирський острів і парк ім. Шевченко. На перших поверхах всіх секцій будуть розташовані комерційні площі, де можуть з’явитися яхт-клуби, ресторани, дитячі центри, кафе, центри розваг і відпочинку на воді.

5. Бульвар по вулиці Південній

Цей бульвар стане стилістичним продовженням Катеринославського бульвару. Основна мета проекту – це створення «європейського куточка» в самому центрі Дніпра, який стане гідною прикрасою міста і подарує можливість жителям насолоджуватися приємними пішими прогулянками і гармонійністю міського архітектурного ансамблю. Особливою прикрасою нового бульвару стане струмок, протяжністю близько 200 метрів, який буде символізувати підземну річку Половиця. На новому бульварі розташовується ще один новий об’єкт Alef Estate – ЖК “Катеринославський”, який незабаром вже буде зданий в експлуатацію.

6. ЖК “Троїцький”

По вулиці Троїцької, 5 в ході будівництва знаходиться ЖК “Троїцький”, який буде складатися з двох будівель. Одна з них є пам’ятником архітектури місцевого значення по типу “Прибутковий будинок”, зведена ще в 1913 році. Її фасад буде історично відреставрований. Друга будівля – новобудова, яку зведуть в стилі еклектичного модерну. У ЖК “Троїцький” знайде своє втілення поєднання архітектури XX століття з сучасними технологіями.

Довідка: Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Вадим Єрмолаєв – відомий український бізнесмен та інвестор. Голова ради корпорації «Алеф», яка об’єднує понад десятка самостійних різнопрофільних бізнесів.