Вадим Єрмолаєв анонсував старт соціального проекту «Герої в спецівках»
  24 Грудня 2019

Голова Ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці Facebook звернув увагу на проблему дефіциту представників робочих спеціальностей на ринку праці.

На його думку – причина явища полягає в стереотипній непрестижності таких професій в Україні.

«Є у нас в країні одна проблема, важливість якої дуже недооцінюють. Це дефіцит представників робітничих професій на ринку праці. І з часом він тільки зростає.

У чому його причина? Адже навіть на самих передових виробництвах нашої корпорації, де зарплата робітника може перевищувати тисячу доларів, а працюють співробітники на найсучаснішому обладнанні, є проблеми з набором кадрів. А значить, справа не тільки в умовах.

Моя думка – причина в стереотипній непрестижності таких професій. Молоді люди, думаючи про роботу на виробництвах, уявляють собі брудний цех, неохайних робочих, чия мрія – тільки щоб зміна швидше закінчилася. Вони не знають, як на сучасних заводах можна ефективно реалізувати себе. І не знають, яке задоволення – створювати цінність своїми руками. А якщо ти запропонуєш, як робити це якісніше, швидше, більше – для тебе відкриті всі двері. Молоді люди повинні знати про можливості зростання на таких підприємствах.

Корпорація «Алеф» починає роботу з підвищення престижності робітничих професій, щоб показати молоді альтернативу і шлях розвитку на виробництвах.

У завдання дві складові:

1) поліпшення комфорту праці на заводах корпорації;

2) проведення інформаційної кампанії.

Один з перших кроків – це проект «Герої в спецівках», який стартував сьогодні. Його мета – показати, хто такі сучасні робочі на сучасних українських підприємствах, розкрити їх особистість, почути їхню точку зору на стан справ на заводах », – написав він.

Першу історію в рамках проекту розповів Олег Хорішко – старший оператор на заводі з виробництва зубних імплантів ABM Technology.

Нагадаємо, раніше представники корпорації «Алеф» розповіли, що одна з глобальних проблем, з якою доводиться стикатися компаніям корпорації – це недолік кваліфікованого персоналу робітничих спеціальностей.