Вадим Єрмолаєв будує найбільший холодильний комплекс в Україні
Сегодня  25 Червня 2020

Компанія “Сади Дніпра”, одним із власників якої є відомий бізнесмен Вадим Єрмолаєв, продовжує будівництво найбільшого в Україні холодильного сховища для яблук. Сукупна площа комплексу сягатиме 20 тис. м2, що дозволить вміщати понад 19 тис. тонн яблук.

“Сади Дніпра” – експортоорієнтована компанія, яка займається вирощуванням елітних сортів яблук. Будівництво холодильного комплексу компанія почала в 2018 році.

Загалом комплекс складатиметься з восьми сховищ, кожне з яких буде містити по 10 камер, розрахованих на зберігання 240 тонн яблук. Зараз в компанії вже функціонують два таких сховища. З квітня поточного року стартувала третя черга будівництва комплексу.

Сховище компанії “Садів Дніпра” буде не тільки найбільшим, але і найвисокотехнологічнішим в країні. Тут вперше в Україні застосовано систему динамічного газового середовища (ACR), яку ще називають “системою управління диханням”. При такій технології оптимальний вміст кисню і СО2 встановлюється автоматично. Це дозволяє зберігати яблука в ідеальному стані протягом 2 років.

Усім комплексом можна управляти з одного комп’ютера. Устаткування для сховища поставляє голландська компанія Van Amerongen.

Розширення площі зберігання збільшує можливості експорту українських фруктів. У березні компанія “Сади Дніпра” відправила партію яблук в Сінгапур. Також компанія здійснює поставки своєї продукції в Малайзію, Індонезію, ОАЕ, Катар, Саудівську Аравію, Сенегал, Швецію, Великобританію.

“Принцип розвитку “Садів Дніпра” – освоєння нових технологій. Крім будівництва інноваційного сховища, з досягнень компанії відмічу установку найпотужнішої автоматизованої сортувальної лінії для яблук. Розвинені технології дозволяють відповідати запитам іноземних клієнтів і будувати для України репутацію надійного партнера на міжнародному ринку”, – відзначає заступник голови ради корпорації “Алеф” Станіслав Віленський.

Закінчити будівництво черги планують вже цієї осені, нові камери відразу зможуть експлуатуватися для зберігання нового врожаю яблук.

Довідка: “Сади Дніпра” (ТМ UApple) заснована в 2016 році. Входить до складу корпорації “Алеф”, що об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегментах девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації – Станіслав Віленський.