Вадим Єрмолаєв будує під Дніпром найбільший холодильний комплекс в Україні
Экономическая правда  28 Грудня 2018

Компанія “Сади Дніпра”, засновником якої є відомий український бізнесмен Вадим Єрмолаєв, почала під Дніпром будівництво найбільшого в Україні холодильного комплексу. Площа холодильного сховища – 20 тис. м2, що дозволить вмістити понад 19 тис. тонн яблук.

Перші 10 камер сховища були введені в експлуатацію в листопаді.

Холодильний комплекс стане не тільки найбільшим в країні, але і найсучаснішим. Інноваційні технології дозволять контролювати всі біохімічні процеси в яблуці і протягом року зберігати його свіжість.

Сховище має регульоване газове середовище. Це дає можливість контролювати температуру і вологість в камері, регулювати вміст кисню і вуглецю, а також абсорбувати етилен.

Системою можна управляти за допомогою звичайного смартфона з будь-якої точки світу.

Управління побудовано на прогресивної технології ACR (система управління диханням). Ця технологія здатна вимірювати “дихальний коефіцієнт” атмосфери в холодильній камері і зводити усушку продукції до мінімуму.

Система зберігання вимагає, щоб холодильні камери були герметичними. Тому при будівництві вперше була застосована технологія суцільний герметизації стиків сендвіч-панелей голландської фірми RibbStyle.

Спеціально для цих цілей були розроблені комплексні матеріали для герметизації. Сама ж герметичність холодильних камер забезпечується також за рахунок застосування газонепроникних дверей з пневматичним ущільненням.

Повний запуск сховища істотно розширить потенціал української продукції на закордонних ринках.

“Ми хочемо довести, що Україна може постачати яблука високої якості в будь-яку точку світу. Масштабний холодильний комплекс – один з кроків до того, щоб підтвердити імідж України як надійного торгового партнера”, – сказав генеральний менеджер компанії “Сади Дніпра” Олександр Пахно.

Будівництво всього холодильного комплексу планується завершити в 2020 році.

Довідка: Компанія “Сади Дніпра”, що виробляє яблука преміум-класу, була заснована Вадимом Ермолаєвим в 2016 році. Загальна площа саду на сьогоднішній день становить 100 га. Свою продукцію компанія експортує в країни Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.