Вадим Єрмолаєв: Бізнес – це про передбачення ризиків і про готовність до несприятливих ситуацій
  9 Липня 2020

Відомий бізнесмен і голова ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook розповів про технологію, яка застосовується в компанії «Сади Дніпра» для збереження врожаю від граду і сонця:

«Бізнес – це багато в чому про передбаченні ризиків і про готовність до будь-яких несприятливих ситуацій.

В аграрній сфері, де результат часто залежить від неконтрольованих нами погодних умов, деякі негативні фактори можна нівелювати грамотними інвестиціями.

По всій площі яблуневих садів компанії «Сади Дніпра» (UApple) встановлена ​​спеціальна сітка, яка захищає урожай від граду і сонячних опіків. Якісна сітка італійського виробництва затребувала чималих інвестицій, зате дозволила компанії бути менш залежною від погоди.

Відомі випадки, коли один великий град знищував 90% врожаю, заради якого цілий рік трудився величезний колектив підприємства. Уже в цьому році сітка двічі допомогла врятувати урожай «Садів Дніпра» від граду. А також щодня захищає яблука від палючого сонця, в рази зменшуючи кількість опіків на їх поверхні.

Подібні інновації дозволяють компанії отримати якісний урожай яблук вищого сорту, який вже восени вирушить підкорювати країни Азії, Європи і Близького Сходу », – повідомив він.