Дніпропетровський кардіоцентр за підтримки Вадима Єрмолаєва отримав новий УЗД-апарат
Депо  15 Березня 2019

Благодійний фонд Kiddo придбав і передав відділенню дитячої кардіохірургії Дніпропетровського обласного кардіоцентру дорогий УЗД-апарат PHILIPS IE33.

Він необхідний для дослідження серця у дітей з перших хвилин життя, а також у плода, тобто внутрішньоутробно. Апарат допомагає виявити різні пороки серця.

Раніше у відділенні користувалися застарілим апаратом, який прослужив кардіоцентру більше десяти років. Але в кінці лютого він остаточно вийшов з ладу. Тому Благодійний фонд Kiddo в короткі терміни організував закупівлю нового обладнання.

“УЗД-апарат для досліджень серця – найважливіше обладнання для таких відділень, як наше. Без нього неможливо провести передопераційну діагностику”, – сказав завідувач відділенням дитячої кардіохірургії Олег Шашко.

Компанія “РАД ФАРМ” дала можливість фонду купити УЗД-апарат вартістю 1 млн грн з відстрочкою платежу. Половину суми, в якості першого внеску, вніс Вадим Єрмолаєв. Це дозволило кардіоцентру протягом семи днів отримати апарат і почати роботу з ним.

Передане обладнання вважається кращим ультразвуковим апаратом для кардіодіагностики. Воно має важливі педіатричні кардіодатчики, високу чутливість, новітнє програмне забезпечення.

Нагадаємо, педіатричних кардіологічних відділень в Україні сертифіковано лише три. У відділенні Дніпропетровського кардіоцентру щорічно проводиться 5000-6000 діагностичних оглядів дітей різного віку, 700-800 оглядів плода, проводиться до 250 операцій. Приблизно кожна п’ята операція проводиться у новонароджених з критичними вродженими вадами.