Вадим Єрмолаєв – досьє на Forbes.ua
Forbes.ua  15 Березня 2021

Мало хто вплинув на вигляд Дніпра так, як Вадим Єрмолаєв. І це ще не кінець: минулого року його корпорація «Алеф» представила план спорудження в центрі міста нового бульвару і двох багатофункціональних комплексів.

Головною їхньою особливістю обіцяють бути перші в Україні повністю автоматизовані стоянки. Хоча бізнесмен «горить» будівництвом, молоді у своєму YouTube-інтерв’ю він радить інвестувати в IT. Утім сфера інтересів «Алефа» не обмежується забудовою: їхні яблука, зубні імплантати та соняшникові концентрати освоюють закордонні ринки, а на території одного із заводів будують найпотужнішу в країні електростанцію на біопаливі.

25 найбільших рантьє

Орендний дохід: $16 млн 

Основні об’єкти: ТРЦ «МІСТ-сіті», «Каскад плаза», ТБЦ «Босфор»

«Людина, яка змінила зовнішній вигляд Дніпра» – так називають Вадима Єрмолаєва, 52, у рідному місті. Він не звик спочивати на лаврах. Це підтверджують нові проєкти, що їх анонсував його холдинг «Алеф» у Дніпрі. У грудні 2020 року підприємець почав зводити Ermolaev Center. Об’єкт містить 32 000 кв. м торгової, офісної та житлової нерухомості, підземний паркінг та експлуатований дах. Після 12-річної перерви Єрмолаєв відновив будівництво багатофункціонального комплексу «Брама» – до нього ввійде торгово-діловий центр «Перехрестя». У планах будівництво 54-поверхового житлового хмарочоса, який може стати найвищим в Україні.

Нерухомість – не єдина сфера інтересів Єрмолаєва. «Алеф» виробляє газобетон, ПВХ-профілі, безшовні труби, дентальні імплантати і вирощує елітні сорти яблук.

Цитата (інтерв’ю засновникові Young Business Сlub Андрію Остапчуку): «Торгові центри були і будуть завжди. Зміняться їхні формати».