Вадим Єрмолаєв: Крім того, щоб міркувати про велике, потрібно ще робити НЕОБХІДНЕ
  2 Березня 2021

Голова ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці Facebook поділився своїми поглядами на те, що сьогодні є проривними технологіями.


На думку бізнесмена, це те, що якісно змінює життя всього населення країни.

“Що для вас означає поняття «проривні технології»? Зараз це словосполучення асоціюється зі штучним інтелектом і квантовими комп’ютерами. І більшість розмов про «бізнес майбутнього» спрямовано кудись туди – на заселення Марса і винахід ліки від старості. І це чудово – адже цілі і мрії у людей і повинні бути сміливими і здаватися недосяжними. Але крім того, щоб міркувати про велике, потрібно ще робити НЕОБХІДНЕ.
Ми, в корпорації, теж поглядом спрямовані в небо, і при цьому твердо стоїмо ногами на землі. Ми поки не запускаємо ракети і не монтуємо людський інтелект роботам. Але у нас є свій погляд на проривні технології.
Проривні технології для нас – це такі технології, які впливають на життя всієї країни, покращують життя населення. Наприклад, до створення в Дніпрі заводу з виробництва дентальних імплантатів ABM Technology українці купували цей продукт в рази дорожче – адже добирався він до нас із далекої Південної Кореї, або в кращому випадку – з країн Західної Європи. Так як в Україні собівартість виробництва такого продукту нижче, і немає витрат на митне оформлення, ми змогли зробити дентальну імплантацію доступнішою для українців.
Зараз цей же завод, ABM Technology, відкрив новий напрямок – виробництво пластин для остеосинтезу, тобто медичних пристроїв, які допомагають зрощувати зламані кістки. Раніше такий продукт в Україні не вироблявся.
Так, ми не винайшли кардинально новий продукт для всього світу. Але ми змогли адаптувати ідею і втілити її в життя, застосувати її практично на благо українців. Тому ми і називаємо це проривом.
А що таке «проривні технології» для вас?”