Вадим Єрмолаєв: Мало просто зробити якісний продукт, потрібно домогтися його ПОСТІЙНОЇ якості
  10 Листопада 2020

Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook поділився своїми поглядами про важливість сталого високої якості продукту. Бізнесмен зазначив, що сталість якості – один з пріоритетів бізнесів-учасників корпорації «Алеф».

Як приклад досягнення постійної високої якості продукту Вадим Єрмолаєв привів бетонний завод «Ельба»:

«Один із прикладів того, як досягається сталість якості підприємствами корпорації« Алеф »- ТОВ ТД Ельба. Це – єдиний в Дніпрі виробник бетону, здатний забезпечувати необхідні якісні параметри своєї продукції в будь-які погодні умови, в тому числі і морози.

На заводі встановлена ​​мобільна теплова установка швейцарського виробництва, яка включає в себе водонагрівач і повітронагрівач. Це обладнання дозволяє нагрівати до 6 тисяч літрів води в годину до температури 40 ° C. А також нагрівати до 150 ° C повітря, якев свою чергу прогріває інертні матеріали – щебінь і пісок. Це запобігає перезволоженню матеріалів, а також виключає підвищену корозію дозуючих воронок і шиберів заводу ».

производство бетона днепр

Від сталості якості залежить довіра клієнта, зазначив голова ради корпорації «Алеф»:

«Так додаткове обладнання гарантує «Ельбі» стійку високу якість продукту незалежно від погодних факторів, а значить – зберігає довіру замовників».