Вадим Єрмолаєв: Ми повинні повірити в українське виробництво
  11 Лютого 2019

Вадим Єрмолаєв вважає одним з факторів, що заважають розвиватися українському виробництву недовіру до українського продукту.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ви знаєте, що гальмує українське виробництво? Недовіра. До свого ж продукту. Є така риса менталітету – недовіра до самих себе. Страх, що раз українське, значить погане, що видається за гарне.

Українське виробництво гальмують маркетологи, які при продажу імпортного продукту головною їх перевагою вказують те, що він привезений з Німеччини / Швейцарії / Японії. «Раз не “наші”, значить їм можна довіряти». Можна навіть не задумуватися, не вивчати характеристики і не дивитися виробництво. Все це – магія чарівного слова «імпортний», – йдеться у записі.

Також Вадим Єрмолаєв розповів про свій досвід запуску інноваційного виробництва в Україні, а також боротьбу за продукт, що випускався на ньому:

«Коли ми запускали український завод ABM Technology, по виробництву українських дентальних імплантів, ми вплуталися у війну з українським споживачем за український продукт. Де головною зброєю українського заводу виступила відкритість.

На заводі кажуть: приїжджайте до нас. Подивіться. Можете навіть нас не слухати, якщо ви не вірите нам. Але повірте своїм очам. Ви довіряєте заводам в Німеччині, але подивіться – у нас краще.

Ми бачимо, що в цій галузі у нас вже є перемоги. Але головні бої за український продукт ще попереду.

Давайте повіримо в українське виробництво. Повіримо в себе. Ми повинні повірити в себе першими, інакше як решта світу зробить це? », – написав він.