Вадим Єрмолаєв: Не любов до справи приносить успіх, а успіх приносить любов до справи
  9 Липня 2019

Бізнесмен Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook підняв питання про те, наскільки успіх справи залежить від любові до неї. На його думку, те, що виключно пристрасть до своєї справи приносить успіх – одне з найбільш поширених хибних переконань сьогодні.


«Чи повинна людина мати пристрасть до своєї роботи?

Мені добре запам’яталася фраза одного кредитного менеджера: «Ніколи не даю грошей людям, які кажуть, що« переслідують свою пристрасть ». Даю гроші тим, хто відкриває бізнес, чим нудніший, тим краще ».

Мені здається, одна з найбільш поширених помилок сьогодні – вважати, що виключно пристрасть до своєї справи приносить успіх.

Не завжди це так. Пристрасть може бути підмогою для старту якоїсь справи. Для генерації ідеї, що надихає. Але якщо крім натхнення людина не запаслася терпінням, готовністю багато працювати і вирішувати не найцікавіші і найромантичніші завдання, шансів на успіх у неї мало.

А ось якщо робити свою роботу добре, день за днем, усвідомлено і наполегливо, ти побачиш, як у тебе виходить все краще і краще. Після цього і приходить любов до своєї справи.

Бо не пристрасть приносить успіх, але успіх приносить пристрасть.

Бажаю всім продуктивного робочого тижня », – написав Вадим Єрмолаєв.