ВАДИМ ЄРМОЛАЄВ ПРИВІТАВ КОЛЕКТИВ ТРК «МОСТ-СІТІ» З 15-РІЧЧЯМ: «ЗДАЄТЬСЯ, ВІН БУВ У МІСТІ ЗАВЖДИ»
  13 Вересня 2021

Голова ради корпорації “Алеф” і інвестор компанії-девелопера Alef Estate Вадим Єрмолаєв привітав всіх дніпрян з Днем міста, а також колектив ТРК “МОСТ-сіті” з 15-річчям від дня відкриття комплексу.

“15 років тому, до Дня міста ми відкрили ТРК МОСТ-сіті. Молодому поколінню, напевно, здається що він був в Дніпрі завжди. Якщо чесно, навіть мені іноді починає так здаватися.
Яскраво пам’ятаю історію одного співробітника корпорації. Він розповідав мені, як пішов на перше побачення зі своєю майбутньою дружиною в ресторан «Портофіно» в «МОСТ-сіті». Там тоді проходила акція – відвідувачів фотографували на Полароїд і відразу віддавали їм в подарунок фотографію. Він сказав мені тоді емоційно: «Уявляєте, у нас до сих пір залишилася ця фотографія. А зараз ми вже стільки років одружені і у нас вже троє дітей, з глузду з’їхати!».
Думаю, я не покривлю душею, якщо скажу що у тисяч людей з нашим «МОСТ-сіті» пов’язані якісь важливі історії. Для деяких він навіть став поворотним місцем в їхній долі.
Чи варто говорити, що і для нашої компанії Нерухомість ALEF Estate цей ТРК значить багато? Перший об’єкт такого рівня, масштабний, сучасний.
Десятки людей, які там працювали в день відкриття, продовжують працювати там і зараз.
Десятки людей, які будували тоді цей комплекс – зараз будують нові видатні об’єкти в нашому місті.
З наступаючим Днем народження, Дніпро.
З наступаючим Днем народження, «МОСТ-сіті».