Вадим Єрмолаєв придбав апарат ШВЛ для однієї з лікарень Дніпропетровської області
Город финансов  31 Березня 2020

Фонд Kiddo придбав в одну з лікарень Дніпропетровської області апарат штучної вентиляції легенів найвищого класу за рахунок внеску українського бізнесмена Вадима Єрмолаєва.

В Україні триває боротьба з поширенням вірусу COVID-19, який небезпечний своїми ускладненнями – у важких випадках призводить до атипової пневмонії. Однією з головних проблем в цій ситуації залишається гостра нестача апаратів штучної вентиляції легенів в країні.

Згідно з офіційними даними CDC, 20-30% людей з коронавірусною інфекцією при госпіталізації потрібна інтенсивна терапія. Зазвичай це люди старшого віку (в середньому, від 65 років) з хронічними захворюваннями. 47-71% з них потрібна штучна вентиляція легенів.

В Італії, яка на сьогоднішній день займає перше місце в світі за кількістю смертей серед інфікованих COVID-19, дефіцит апаратів штучної вентиляції легенів став критичною проблемою системи охорони здоров’я. За даними національного міністерства надзвичайних ситуацій Protezione Civile), апаратів ШВЛ в Італії близько 5 000 штук, або 8,3 штуки на 100 тисяч населення.

Що стосується України, то в країні усього 3 600 апаратів, тобто 8,6 на 100 тисяч населення.

На внесок голови ради корпорації «Алеф» Вадима Єрмолаєва, фонд Kiddo придбав в одну з лікарень Дніпропетровської області апарат штучної вентиляції легенів найвищого класу – Savina 300. Це обладнання забезпечує вентиляцію легенів пацієнтів навіть в найкритичнішому стані.

Устаткування працює за концепцією відкритого дихання, що дозволяє пацієнтам вільно дихати в будь-який момент вентиляційної терапії і при будь-якому тиску. Це дає поштовх самостійного дихання, підвищує комфорт пацієнта і прискорює відвикання від ШВЛ.

На передані Вадимом Єрмолаєвим гроші для медперсоналу Дніпропетровської області також були придбані респіратори класу захисту ffp2, ffp3, завдяки чому кількість масок в лікарнях області зросла в чотири рази. Однак, як і раніше, залишається недостатньою.

Благодійна організація Kiddo закликає об’єднатися в боротьбі з коронавірусом і допомогти лікарям в забезпеченні їх усім необхідним.

“Ці люди не можуть піти на карантин. Не можуть взяти сім’ю і виїхати за місто, ближче до городу і річки. Не можуть закритися по домівках і працювати в онлайн-режимі.

У наших лікарів і медсестер катастрофічно не вистачає коштів для захисту та дезінфекції”, – звертаються до бізнесу і громадськості представники фонду.

Надати допомогу лікарням Дніпра можна за номером картки – 5169 3305 1154 6225, або перейшовши за посиланням: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i28013171871.

Довідка: Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації «Алеф» – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації – Станіслав Віленський.