Вадим Єрмолаєв придбав робота для збирання складних деталей на заводі AXOR INDUSTRY
Экономическая правда  15 Березня 2019

На заводі з виробництва віконної і дверної фурнітури AXOR INDUSTRY розширюють автоматизований цех.


До установки готують нову машину, яка буде збирати ножиці запірно-відкидного механізму для пластикових вікон. Подібне обладнання широко використовується на німецьких заводах, але на території України на сьогоднішній день – єдине.

Робот зможе виконувати функцію цілої лінії збору. При тому, що готовий продукт повинен складатися з двох десятків деталей, робот зможе збирати двадцять таких виробів за хвилину. Це близько 10-12 тисяч одиниць за зміну.

Для обслуговування робота необхідно як мінімум три оператора, які будуть контролювати його роботу.

Робот також зможе запобігати попаданню бракованої продукції до справної: якщо деталі не відповідають заданим параметрам, машина зупиняється і оператор усуває проблему.

Автоматизований цех існує на заводі AXOR INDUSTRY з моменту його відкриття в 2012 році. У цеху функціонують більше десятка автоматизованих машин, які збирають весь комплект деталей для віконної фурнітури.

Автоматизовані механізми застосовуються також в лабораторії заводу, де роботи перевіряють якість продукції.

Довідка: AXOR INDUSTRY – міжнародна компанія, в активі якої власний сучасний завод AXOR по виробництву віконно-дверної фурнітури.

Вадим Єрмолаєв, спільно з групою міжнародних інвесторів відкрили завод AXOR в 2012 році, вклавши в будівництво на початковому етапі 25 000 000 євро. Підприємство являє собою виробничий комплекс повного циклу і є одним з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Всі процеси автоматизовані, організовані з урахуванням вимог до безпеки для навколишнього середовища, відповідають міжнародним стандартам EN, DIN і пройшли сертифікацію провідного галузевого інституту IFT Rosenheim (Німеччина).

На підприємстві AXOR INDUSTRY працюють 550 працівників. Виробнича потужність заводу – 8 млн. комплектів на рік.