Вадим Єрмолаєв підтримує благодійні фонди в боротьбі з коронавірусом
Факти  10 Квітня 2020

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я, на даний момент в Україні зафіксовано понад 1400 випадків захворювання COVID-19. Варто відзначити, що на самому старті протидії коронавірус, країна зіткнулася з серйозним дефіцитом необхідних медичних засобів захисту і обладнання.

Кілька днів тому президент України Володимир Зеленський повідомив, що в Борисполі приземлився вже другий літак з Китаю, який доставив нову партію необхідних для захисту лікарів респіраторів і костюмів.

У свою чергу, губернатор Дніпропетровщини Олександр Бондаренко зазначив, що область отримала близько 200 тисяч нітрилових, латексних і вінілових рукавичок різного розміру, більше 700 термометрів, понад тисячу ендотрахеальних трубок. Також – дихальні контури для дітей і дорослих, вірус-бактеріальні фільтри, шапочки та бахіли.

Однак навіть цієї кількості різних засобів захисту недостатньо для повного забезпечення регіону. Тому держава в в складній ситуації потребує підтримки бізнесу і закликає всіх об’єднати зусилля в боротьбі проти поширення COVID-19.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що глава ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв придбав в одну з лікарень Дніпропетровської області апарат ШВЛ, а також респіратори класу ffp2, ffp3.

В даний час Вадим Єрмолаєв надає фінансову підтримку благодійному фонду «Крила Дніпра», який співпрацює з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, і безпосередньо бере участь у боротьбі з інфекцією. На внесок бізнесмена були закуплені антисептики, які розподілять по госпітальних базах області.

Фонд також закликає українців не залишатися байдужими до загальної проблеми і надати підтримку.

Для цього можна скористатися реквізитами благодійної організації «Благодійний фонд« Крила Дніпра»:

Код ЄДРПОУ 39 796 562

Р / с № UA783052990000026003050529296
в АТ КБ «Приватбанк».
МФО 305 299.

Довідка:

Вадим Єрмолаєв – відомий український бізнесмен та інвестор. Голова Ради корпорації «Алеф», яка об’єднує понад десяток самостійних різнопрофільних бізнесів, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.