Вадим Єрмолаєв реконструює частину набережної в Дніпрі і побудує унікальний комплекс у вигляді лайнера
Экономическая правда  2 Травня 2019

Вадим Єрмолаєв інвестує реконструкцію частини набережної в Дніпрі.
Впорядковане рекреаційне середовище створять за Мерефо-Херсонським залізничним мостом, де пішохідна частина набережної обривається.

На цьому місці зведуть унікальний комплекс у вигляді лайнера, образ якого сформують чотири будівлі різної поверховості.

Комплекс буде називатися Port City Club.

Ідея проекту – заповнити цілісність і завершеність пішохідної набережної Дніпра. Адже зараз ця ділянка недоступна для відпочинку городян. Там знаходяться зруйновані будівлі і мережі, що підлягають розбиранню.

набережная днепра за мерефо-херсонским мостом

“Місце будівництва – унікальне. Це вигин річки, місце, де вона повертає. Комплекс буде втілювати образ круїзного п’ятизіркового лайнера на узбережжі Дніпра. Особливо гарно Port City Club буде виглядати ввечері – прикрашений авторським підсвічуванням”, – говорить головний архітектор проекту Ольга Подушкіна.

За її словами, такий комплекс підкреслить ландшафтну концепцію території.

Будівлі комплексу розмістяться перпендикулярно до вул. Набережній Перемоги, максимально розкриваючи пішохідну набережну і зв’язок з нею для жителів міста.

Частина ділянки під забудову буде відведена для озеленення. Нова паркова зона набережної буде відкрита для прогулянок городян і гостей міста.

Автора проекти вважають, що це місце може стати найкрасивішим в місті, і особливо доречним для здійснення вечірніх променадів.

В “носовій” чотириповерховій частині комплексу розмістяться спортивні клуби, тренажерні зали, SPA-комплекси, басейн і т.д.

В інших будівлях комплексу на перших поверхах зможуть з’явитися яхт-клуби, ресторани, дитячі центри, кафе, центри розваг і відпочинку на воді.

Решта площі об’єкта призначена для апартаментів з терасами, що відкривають вид на річку, Монастирський острів та парк ім. Шевченко.

Для паркування автомобілів буде використана стоянка-паркінг, розташована в підвальному поверсі, а також гостьова стоянка вздовж проїжджої частини Набережної Перемоги.

Зведенням комплексу займається компанія Alef Estate. Вона відома місту завдяки таким проектам як ТРЦ “Мост-Сіті”, МФК “CASCADE PLAZA”, ТДК “Босфор” та інші.

“Port City Club може стати однією з легенд Дніпра, його окрасою. А головне – реалізує нові можливості, які дарує місту його головний символ – річка Дніпро”, – сказав генеральний менеджер компанії Alef Estate Дмитро Шелудько.

Будівництво комплексу стартувало з початку квітня. Здати об’єкт в експлуатацію планується в 2022 році.