Вадим Єрмолаєв спростував свою причетність до закупівель техніки міськрадою Дніпра і розповів про замовну PR-компанію проти нього
Мост-Днепр  14 Березня 2019

Український бізнесмен Вадим Єрмолаєв відреагував на недавню публікацію про нібито причетність до закупівель спецтехніки міськрадою Дніпра.

«Кожного місяця в мережі з’являється кілька «викриваючих»матеріалів про мене. Це замовні матеріали, які засновані на вигадках і наклепах.Очевідно, що це частина проплаченої PR-кампанії, яку організували з метою дискредитувати мою репутацію.

Я завжди ігнорував такі матеріали. Але після чергової публікації зрозумів, що відсутність моєї реакції на них вигідно для їх замовників », – сказав він.

«Зокрема, в останній з замовних статей мене пов’язують з якимись махінаціями в тендерах Дніпровської міської ради. Це – пряма вигадка і наклеп. Я не маю ніякого відношення до вказаних в статті компаній (ТОВ «Укрспецтехінвест», ТОВ «Альфатех»).

Автор статті пов’язує мене з «Альфатех» тому, що ця компанія була зареєстрована за адресою Собінова, 1, де розташований офіс корпорації «Алеф». Мабуть, він просто не знає, що ця будівля є бізнес-центром, в якому орендують офіси безліч компаній, ніяк не пов’язаних зі мною. Наступний «аргумент» автора – те, що «Альфатех» був клієнтом заснованого мною «Актабанк». Але у «Актабанку» було близько 90 тис. клієнтів, і безглуздо припускати, що всі вони пов’язані зі мною », – сказав бізнесмен.

В спростованій публікації йдеться про конкурс на поставку комунальної техніки, оголешений «департаментом ЖКГ та будівництва Дніпровського міськради». Такого департаменту в структурі міськради немає. Однак є департамент благоустрою та інфраструктури.

Директор цього департаменту Михайло Лисенко прокоментував цю публікацію в Facebook:

«У цій новині прекрасно все. Особливо те, що в міській раді немає ніякого «департаменту будівництва і жкг» і ніхто ніяких тендерів не оголошував і навіть не думав. Журналістика, вона річ іноді важка », – написав Михайло Лисенко.

Михаил Лысенко опровергнул клевету о махинации с тендерами

Вадим Єрмолаєв заявив, що вимагатиме від адміністрації сайту спростування публікації, а в разі потреби вдасться до юридичних методів захисту.