Офіційний сайт бізнесмена Вадима Єрмолаєва

Вадим Єрмолаєв - відомий український бізнесмен і інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник корпорації «Алеф», яка об'єднує понад десятка самостійних різнопрофільних бізнесів. Засновник компанії Alef Estate, що побудувала в Дніпрі такі об'єкти, як «МОСТ-Сіті», «Каскад Плаза», «Босфор», «Енігма», «Призма» і інші. Творець та інвестор Катеринославського бульвару.
Новини
Відео
«Точка зору»

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців

Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

18 Грудня 2018   Личные финансы

Вадим Єрмолаєв: Ми повинні повірити в українське виробництво

Вадим Єрмолаєв вважає одним з факторів, що заважають розвиватися українському виробництву недовіру до українського продукту.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ви знаєте, що гальмує українське виробництво? Недовіра. До свого ж продукту. Є така риса менталітету – недовіра до самих себе. Страх, що раз українське, значить погане, що видається за гарне.

Українське виробництво гальмують маркетологи, які при продажу імпортного продукту головною їх перевагою вказують те, що він привезений з Німеччини / Швейцарії / Японії. «Раз не “наші”, значить їм можна довіряти». Можна навіть не задумуватися, не вивчати характеристики і не дивитися виробництво. Все це – магія чарівного слова «імпортний», – йдеться у записі.

Також Вадим Єрмолаєв розповів про свій досвід запуску інноваційного виробництва в Україні, а також боротьбу за продукт, що випускався на ньому:

«Коли ми запускали український завод ABM Technology, по виробництву українських дентальних імплантів, ми вплуталися у війну з українським споживачем за український продукт. Де головною зброєю українського заводу виступила відкритість.

На заводі кажуть: приїжджайте до нас. Подивіться. Можете навіть нас не слухати, якщо ви не вірите нам. Але повірте своїм очам. Ви довіряєте заводам в Німеччині, але подивіться – у нас краще.

Ми бачимо, що в цій галузі у нас вже є перемоги. Але головні бої за український продукт ще попереду.

Давайте повіримо в українське виробництво. Повіримо в себе. Ми повинні повірити в себе першими, інакше як решта світу зробить це? », – написав він.

11 Лютого 2019   

Вадим Єрмолаєв розповів, як покращити економіку України

Вадим Єрмолаєв опублікував на своїй сторінці в Facebook пост, в якому розповів, чому так рідко спілкується з журналістами і назвав одне з найпопулярніших питань до нього:

«Одного разу журналісти вирішили взяти інтерв’ю у людини, який все встигає. Вони запитали його, як йому це вдається. А він відповів: «Вибачте, я зайнятий».

… Я рідко спілкуюся з пресою. Вибачайте, але у мене правда мало часу. А ще я не люблю багато говорити. Особливо не люблю відповідати на запитання на кшталт «Як поліпшити економіку України?». Але мені його так часто задають, що, мабуть, відповім.

Працювати треба.

Все просто”.

6 Лютого 2019