Офіційний сайт бізнесмена Вадима Єрмолаєва

Вадим Єрмолаєв - відомий український бізнесмен і інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник корпорації «Алеф», яка об'єднує понад десятка самостійних різнопрофільних бізнесів. Засновник компанії Alef Estate, що побудувала в Дніпрі такі об'єкти, як «МОСТ-Сіті», «Каскад Плаза», «Босфор», «Енігма», «Призма» і інші. Творець та інвестор Катеринославського бульвару.
Новини
Відео
«Точка зору»

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців

Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

18 Грудня 2018   Личные финансы

Вадим Єрмолаєв: Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра

Вадим Єрмолаєв анонсував будівництво нового бульвару – по вулиці Південній.

Новий бульвар стане продовженням улюбленого місця відпочинку для дніпрян – Катеринославського бульвару.

Бізнесмен опублікував на своїй сторінці Facebook відео, яке демонструє, як буде виглядати пішохідна зона відпочинку після закінчення будівництва.

У записі під роликом він написав:

«Є така цікава приказка:« Кращий час, щоб посадити дерево, було 20 років тому. Наступний відповідний момент – сьогодні ».

Мені приємно думати зараз, що 20 років тому (а якщо бути точним, 15), ми все-таки змогли «посадити дерево» – коли в Дніпрі з’явився Катеринославський бульвар.

Наступний «відповідний момент» ми теж не упустимо. Уже в цьому році розпочнуться роботи зі створення Катеринославського бульвару II – по вулиці Південній.

Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра. Який ми любимо сьогодні і яким будемо пишатися завтра».

13 Червня 2019   

«В Європі такого ще немає»: Вадим Єрмолаєв про відкриття інноваційної лабораторії в Дніпрі

18 травня в Дніпрі відбулося відкриття інноваційного простору для стоматологів, яке виконує відразу кілька функцій.

Серед нових можливостей для лікарів – вивчання нових протоколів, користування сучасним обладнанням для виготовлення необхідних матеріалів, а також вивчення нових пропозицій на ринку стоматологічних інструментів і техніки.

Про це на своїй сторінці Facebook розповів Вадим Єрмолаєв.

  «Дніпро знову перший. На цей раз – в сфері стоматології.

У суботу в нашому місті відкрили багатофункціональний hi-tech простір для стоматологів. Спільними зусиллями це зробили компанія Bauer’s Implants і Amel Medical Group – новатори, які принесли в Україну найсучасніші світові стандарти.

Інноваційний простір включає в себе три складових. Перша – це Amel Cad / Cam LAB, де стоматологи зможуть використовувати високотехнологічне обладнання і всі його можливості, не інвестуючи в закупівлю.

Друга – навчальний центр Amel Dental Hub. На його базі українські лікарі будуть освоювати новітні методики і протоколи, адже в стоматології нововведення з’являються постійно. А молоді фахівці отримають можливість відпрацювати необхідні навички перед тим, як обслуговувати клієнтів. Навчання проводитимуть кращі практикуючі лікарі України та світу.

Третя – Amel Dental Store, де лікарі зможуть познайомитися з кращими пропозиціями на ринку стоматологічних інструментів і обладнання.
Це навіть не «як у Європі». Тому що в Європі такого ще немає », – написав бізнесмен.

22 Травня 2019   

Вадим Єрмолаєв: Зміни в Україні уже почалися

Український бізнесмен Вадим Єрмолаєв опублікував на своїй сторінці Facebook нове відео. Воно присвячене першому українському заводу з виробництва зубних імплантів ABM Technology. Вадим Єрмолаєв є інвестором інноваційного підприємства.

У записі бізнесмен зазначив, що вірить в можливості українського виробництва і в те, що воно вже змінилося накраще:

«Мені приємно, що серед 200 нових заводів, відкритих останнім часом в Україні, наш дніпровський завод – один з найбільш інноваційних і сміливих проектів.

Україна може виробляти високотехнологічну продукцію. І може відійти від статусу «сировинного придатка». Завод ABM Technology – це не просто один з кроків до цих змін. Це доказ, що такі зміни вже почалися».

3 Квітня 2019