Офіційний сайт бізнесмена Вадима Єрмолаєва

Вадим Єрмолаєв - відомий український бізнесмен та інвестор. Засновник корпорації «Алеф», яка об'єднує понад десяток самостійних різнопрофільних бізнесів. Його називають головним забудовником Дніпра, який ініціював створення таких об'єктів, як «Міст-Сіті», «Каскад Плаза», «Босфор», «Енігма», «Призма» і інші. Творець і інвестор Катеринославського бульвару.
Новини

Рейтинг НВ. Топ-30 найвпливовіших людей Дніпра

Журнал НВ за допомогою експертів склав список 30 найвпливовіших жителів Дніпра. Серед них — мультимільйонери, рабин, політики з сумнівним минулим та майбутнім, бізнесмени.

12 Вересня 2019   Новое время
Відео
«Точка зору»

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців

Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

18 Грудня 2018   Личные финансы

ВАДИМ ЄРМОЛАЄВ: «ДЕРЖАВА МАЄ ПІДВИЩИТИ ПРЕСТИЖНІСТЬ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ»

Бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що Україні необхідно підвищувати престижність робітничих професій. На його думку, небажання українців працювати в цій сфері створює дефіцит робочих кадрів в країні.

Про це Вадим Єрмолаєв розповів в інтерв’ю на YouTube-каналі Young Business Club.

«Думаю, багатьом просто не престижно працювати на заводах. І держава повинна робити щось, щоб підняти престиж людей, які працюють на підприємствах. Зробити почесною роботу робітників. Не можуть же всі бути юристами і бізнесменами ».

Також бізнесмен розповів, як на підприємствах корпорації «Алеф» борються з відтоком кадрів за кордон:

«На сьогоднішній день виключно заробітними платами. Люди сьогодні виїжджають з України, намагаються за кордоном заробити трохи більше. Хоча живуть там в набагато гірших умовах, відірвані від сім’ї, від рідних. Але гроші вирішують своє. І зарплата, яка трохи вища в тій же Польщі або Чехії, залучає. У нас на підприємствах робочі можуть заробити від вироблення і 30 тисяч, і 35 тисяч гривень. Це цифра вже більше, ніж тисяча доларів за місяць ».

16 Серпня 2019   

Вадим Єрмолаєв: Не любов до справи приносить успіх, а успіх приносить любов до справи

Бізнесмен Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook підняв питання про те, наскільки успіх справи залежить від любові до неї. На його думку, те, що виключно пристрасть до своєї справи приносить успіх – одне з найбільш поширених хибних переконань сьогодні.

9 Липня 2019   

Вадим Єрмолаєв: Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра

Вадим Єрмолаєв анонсував будівництво нового бульвару – по вулиці Південній.

Новий бульвар стане продовженням улюбленого місця відпочинку для дніпрян – Катеринославського бульвару.

Бізнесмен опублікував на своїй сторінці Facebook відео, яке демонструє, як буде виглядати пішохідна зона відпочинку після закінчення будівництва.

У записі під роликом він написав:

«Є така цікава приказка:« Кращий час, щоб посадити дерево, було 20 років тому. Наступний відповідний момент – сьогодні ».

Мені приємно думати зараз, що 20 років тому (а якщо бути точним, 15), ми все-таки змогли «посадити дерево» – коли в Дніпрі з’явився Катеринославський бульвар.

Наступний «відповідний момент» ми теж не упустимо. Уже в цьому році розпочнуться роботи зі створення Катеринославського бульвару II – по вулиці Південній.

Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра. Який ми любимо сьогодні і яким будемо пишатися завтра».

13 Червня 2019