Офіційний сайт бізнесмена Вадима Єрмолаєва

Вадим Єрмолаєв - відомий український бізнесмен та інвестор. Засновник корпорації «Алеф», яка об'єднує понад десяток самостійних різнопрофільних бізнесів. Його називають головним забудовником Дніпра, який ініціював створення таких об'єктів, як «Міст-Сіті», «Каскад Плаза», «Босфор», «Енігма», «Призма» і інші. Творець і інвестор Катеринославського бульвару.
Новини

“Дайджест інновацій” корпорації “Алеф”: яких успіхів досягли компанії за першу половину 2020 року

Стратегія бізнесів, які входять до складу корпорації “Алеф”, базується на постійному вдосконаленні процесів і впровадження інновацій. Розробка нових продуктів, технологій, впровадження передового світового досвіду на українських підприємствах – це пріоритетні завдання компаній корпорації.

Компанія “МІРОПЛАСТ” інвестує більше 60 млн грн в модернізацію виробництва

Компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є учасником корпорації “Алеф”, інвестує в розвиток виробництва понад 60 млн грн до кінця 2020 року. Кошти будуть спрямовані на модернізацію та розширення парку виробничого устаткування, а також складську інфраструктуру.

5 Серпня 2020   Сегодня

«ОСКАР» розширив географію поставок: 21 країна імпортує труби українського заводу

Трубний завод «ОСКАР», який є учасником корпорації «Алеф», розширив свою присутність на світовому ринку. Зараз продукція заводу експортується в 21 країну світу, серед яких більшість – члени Європейського союзу. Також труби українського заводу імпортують Індія і Південна Корея. А в 2019 році заводу «ОСКАР» вперше вдалося вийти на ринок США.

24 Липня 2020   Вести
Відео
«Точка зору»

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців

Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

18 Грудня 2018   Личные финансы

Вадим Єрмолаєв анонсував старт соціального проекту «Герої в спецівках»

Голова Ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці Facebook звернув увагу на проблему дефіциту представників робочих спеціальностей на ринку праці.

24 Грудня 2019   

ВАДИМ ЄРМОЛАЄВ: «ДЕРЖАВА МАЄ ПІДВИЩИТИ ПРЕСТИЖНІСТЬ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ»

Бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що Україні необхідно підвищувати престижність робітничих професій. На його думку, небажання українців працювати в цій сфері створює дефіцит робочих кадрів в країні.

Про це Вадим Єрмолаєв розповів в інтерв’ю на YouTube-каналі Young Business Club.

«Думаю, багатьом просто не престижно працювати на заводах. І держава повинна робити щось, щоб підняти престиж людей, які працюють на підприємствах. Зробити почесною роботу робітників. Не можуть же всі бути юристами і бізнесменами ».

Також бізнесмен розповів, як на підприємствах корпорації «Алеф» борються з відтоком кадрів за кордон:

«На сьогоднішній день виключно заробітними платами. Люди сьогодні виїжджають з України, намагаються за кордоном заробити трохи більше. Хоча живуть там в набагато гірших умовах, відірвані від сім’ї, від рідних. Але гроші вирішують своє. І зарплата, яка трохи вища в тій же Польщі або Чехії, залучає. У нас на підприємствах робочі можуть заробити від вироблення і 30 тисяч, і 35 тисяч гривень. Це цифра вже більше, ніж тисяча доларів за місяць ».

16 Серпня 2019