«В Європі такого ще немає»: Вадим Єрмолаєв про відкриття інноваційної лабораторії в Дніпрі
  22 Травня 2019

18 травня в Дніпрі відбулося відкриття інноваційного простору для стоматологів, яке виконує відразу кілька функцій.

Серед нових можливостей для лікарів – вивчання нових протоколів, користування сучасним обладнанням для виготовлення необхідних матеріалів, а також вивчення нових пропозицій на ринку стоматологічних інструментів і техніки.

Про це на своїй сторінці Facebook розповів Вадим Єрмолаєв.

  «Дніпро знову перший. На цей раз – в сфері стоматології.

У суботу в нашому місті відкрили багатофункціональний hi-tech простір для стоматологів. Спільними зусиллями це зробили компанія Bauer’s Implants і Amel Medical Group – новатори, які принесли в Україну найсучасніші світові стандарти.

Інноваційний простір включає в себе три складових. Перша – це Amel Cad / Cam LAB, де стоматологи зможуть використовувати високотехнологічне обладнання і всі його можливості, не інвестуючи в закупівлю.

Друга – навчальний центр Amel Dental Hub. На його базі українські лікарі будуть освоювати новітні методики і протоколи, адже в стоматології нововведення з’являються постійно. А молоді фахівці отримають можливість відпрацювати необхідні навички перед тим, як обслуговувати клієнтів. Навчання проводитимуть кращі практикуючі лікарі України та світу.

Третя – Amel Dental Store, де лікарі зможуть познайомитися з кращими пропозиціями на ринку стоматологічних інструментів і обладнання.
Це навіть не «як у Європі». Тому що в Європі такого ще немає », – написав бізнесмен.