“Дайджест інновацій” корпорації “Алеф”: яких успіхів досягли компанії за першу половину 2020 року
Экономическая правда  5 Серпня 2020

Стратегія бізнесів, які входять до складу корпорації “Алеф”, базується на постійному вдосконаленні процесів і впровадження інновацій. Розробка нових продуктів, технологій, впровадження передового світового досвіду на українських підприємствах – це пріоритетні завдання компаній корпорації.

Так як вже пройдено “екватор” 2020 року, корпорація “Алеф” ділиться успіхами компаній-учасників за його перші шість місяців.

На заводі “ОСКАР” автоматизовано процес контролю якості

 

завод оскар производство труб контроль качества автоматизирован

 

У 2020 році на трубному заводі “ОСКАР” впровадили автоматизовану установку неруйнівного контролю труб від американського виробника MAC (Magnetic Analysis Сorporation).

Нове обладнання дозволило збільшити продуктивність на цьому етапі в три рази за рахунок збільшення швидкості перевірки. Устаткування старого зразка передбачало здійснення трьох проходів труби для її аналізу за необхідними параметрами.

“Завдяки програмному розвитку підприємства і постійного вдосконалення всіх виробничих процесів, зараз завод “ОСКАР”поставляє труби в 21 країну світу. Серед замовників українського заводу – європейські підприємства авіаційно-космічної, атомної та енергетичної промисловості “, – розповів глава ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв.

На заводі “Потоки” винайшли інноваційний продукт, здатний змінити європейську індустрію кормів

 

Маслоекстракційний завод “Потоки” розробив новий продукт для тваринництва – високопротеїновий соняшниковий концентрат “Проглот”. Такий концентрат зможе витіснити соєвий шрот в кормах для птахів, свиней, кролів і риб.

Важливість винаходу полягає в тому, що соняшниковий концентрат, на відміну від сої, не може містити ГМО. При цьому показник вмісту білка в ньому такий же високий – 48%. Авторитетний голландський інститут Schothorst Feed Research прийшов до висновку, що продукт має потенціал витіснити соєвий шрот з європейського ринку.

“Історія винаходу цього продукту – це шлях впровадження інновацій та розробки нової технології. Спеціально для українського підприємства унікальне обладнання розробляли в Болгарії та Німеччини.
Тепер українська компанія може сміливо заявити, що вона зробила прорив у світовому тваринництві “, – зазначає Вадим Єрмолаєв.

Компанія “Сади Дніпра” вперше в Україні запровадила в своєму холодильному сховищі систему динамічного газового середовища (ACR)

 

Компанія “Сади Дніпра” продовжує будівництво найбільшого та найінноваційнішого холодильного сховища в Україні. Перші 20 камер зберігання вже експлуатуються.

Особливістю сховища є його високотехнологічність – в ньому впроваджена система динамічного газового середовища (ACR), яку ще називають “системою управління диханням”.

“При такій технології оптимальний вміст кисню і СО2 встановлюється автоматично. Це дозволяє зберігати яблука в ідеальному стані протягом 2 років. А управляти сховищем можна за допомогою смартфона з будь-якої точки світу “, – прокоментував Вадим Єрмолаєв.

Завод «МІРОПЛАСТ» оснастив лабораторію стендом для перевірки вікон на стійкість до погодних явищ

 

 

На базі заводу «МІРОПЛАСТ» тепер можна проводити випробування вікон і вхідних дверей за такими показниками, як повітропроникність, водонепроникність і опір вітровим навантаженням. Стенд для випробувань WINDOORTESTER, встановлений в лабораторії МІРОПЛАСТ, імітує реальні погодні умови, такі як шквальний вітер і сильний дощ. А для перевірки повітропроникності обладнання генерує дим.

Завод “МІРОПЛАСТ” є одним із засновників асоціації UAWS (Українська асоціація віконних систем) і в складі асоціації бере участь в розробці нових українських стандартів, головна мета яких гармонізувати їх з європейськими технічними нормами EN.

“Рішення, які обіцяють розвиток і прогрес, як для окремо взятого підприємства, так і для української економіки завжди вітаються і реалізуються в компаніях корпорації” Алеф “, – зазначив заступник голови ради корпорації Станіслав Віленський.

Компанія “Alef Estate” перейшла на електронний документообіг

 

 

Компанія Alef Estate перевела свій документообіг в електронний формат. У компанії прогнозують щорічний обмін з партнерами в обсязі до 500 000 Е-документів.

Разом з Alef Estate до процесу діджіталізаціі підключилося близько 500 контрагентів.

“Переведення документообігу в електронний формат – процес тривалий. Він потребує комплексної оцінки з правової, фінансової, технічної, організаційної точок зору. Вся ця робота була пророблена, і зараз ми можемо на практиці відчувати всі переваги Electronic Data Interchange “, – розповів заступник голови ради корпорації” Алеф “Віленський Станіслав Олександрович.

 

Інноваційний завод з виробництва зубних імплантів ABM Technology наростив потужності

 

 

Завод з виробництва дентальних імплантів ABM Technology збільшив свої виробничі потужності. Підприємство встановило нові ЧПУ-верстати від японської компанії Star, що збільшило можливості заводу практично в два рази, а крім того, розширило асортимент продукції, що виробляється. Співробітників навчали роботі з новим обладнанням іноземні фахівці.

“Будь-яке обладнання без кваліфікованого персоналу – це просто купа металу. Тому мало купити дорогу техніку – потрібно постійно працювати над підвищенням кваліфікації та вдосконаленням своїх співробітників.

Інвестування коштів, часу і сил в вдосконалення команди дає свої плоди. І всього за три роки зусилля грамотного і сильного колективу зробили ABM Technology одним з найбільш просунутих і інноваційних заводів з виробництва зубних імплантатів в світі, яким пишається місто Дніпро і вся Україна “, – розповів глава ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв.

Довідка: Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері.