Девелопер Дніпра Alef Estate перейшов на електронний документообіг
056  24 Квітня 2020

Цифрові технології допомагають боротися з поширенням Covid-19

Компанія Alef Estate, яка створила в м Дніпро такі знакові об’єкти, як ТРК “МОСТ-сіті”, МФК “Cascade Plaza”, ДЦ “Призма”, ТДЦ “Босфор” і багато інших об’єктів нерухомості, перевела свій документообіг в електронний формат. У компанії прогнозують щорічний обмін з партнерами в обсязі до 500 000 Е-документів.

Разом з Alef Estate до процесу діджіталізаціі підключилося близько 500 контрагентів. Представники компанії зазначають, що електронний документообіг (Electronic Data Interchange (EDI) допомагає налагодити і прискорити бізнес-процеси, прискорює грошовий потік (cashflow), захищає бізнес від помилок людського фактора, економить кошти.

Тепер співробітники Alef Estate можуть віддалено обмінюватися пакетами Е-документів, підписувати їх і налаштовувати маршрути їх руху.

Електронний документообіг дозволяє співробітникам компанії залишатися вдома, не ризикуючи власним здоров’ям і здоров’я оточуючих. При цьому функціонування компанії залишається стабільним, що є особливо актуальним під час карантину.

Серед інших аргументів за перехід на електронний документообіг – скорочення кількості паперових носіїв інформації. Правильна економія ресурсів завжди пов’язана і з особистої економією і з турботою про навколишнє середовище.

Перейти на електронний документообіг компанії допоміг провайдер EDIN, підключивши її до сервісу EDIN-DOCflow – рішення для обміну групою електронних документів на єдиній гнучкою бізнес-платформі, яка легко підлаштовується під індивідуальні бізнес-процеси.

“Переведення документообігу в електронний формат – процес тривалий. Він потребує комплексної оцінки з правової, фінансової, технічної, організаційної точок зору. Всю цю роботу ми виконали, і зараз можемо на практиці відчувати всі переваги Electronic Data Interchange”, – говорить фінансовий директор Alef Estate Анна Левченко.

Відзначимо, що компаній, які перейшли на електронний документообіг, в Україні поки що не так вже й багато. Але експерти припускають, що карантин може стати поштовхом для тотального переходу на ЕДО.

Довідка: Компанія Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості.

Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації «Алеф» – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.