ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ЄРМОЛАЄВА ПРИДБАВ УНІКАЛЬНЕ ДРУКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ
«Деловая столица»  17 Серпня 2018

Дніпровський завод картонної упаковки компанії “ЛУНАПАК” придбав унікальне обладнання нового покоління – друкарську машину КВА Rapida 106, яка в такій комплектації і з таким спектром можливостей – єдина не тільки в Україні, але і в Європі.

Поява і установка суперсучасного обладнання на дніпровському заводі стала можлива завдяки двом складовим: прагненні компанії “ЛУНАПАК” залишатися лідером в українському сегменті виробництва картонної упаковки і всебічної підтримки цього прагнення засновниками. Саме один з них – дніпровський підприємець Вадим Єрмолаєв, відомий своїми масштабними інноваційними проектами, виступив інвестором і допоміг реалізувати сміливі плани технологів компанії, які мріяли про друкарську машину останнього покоління.

“Два роки тому ми відвідали в Дюссельдорфі спеціалізовану виставку DRUPPA 2016, яка проводиться раз на 4 роки і визначає вектори розвитку світової друкарської галузі на наступні кілька років”, – розповідає заступник директора з продажу заводу “ЛУНАПАК” Роман Зінов’єв. – “Щоб ви уявили масштаб заходу, скажу тільки, що виставка проводиться на території, що дорівнює за площею 10 футбольним полям, а її значення для друкарів можна порівняти з участю в Олімпіаді для спортсменів. Саме за підсумками DRUPPA 2016 було прийнято рішення про необхідність придбання нашою компанією нового поліграфічного обладнання, що відповідає останнім тенденціям в області офсетного і гібридної офсетного друку. При цьому була потрібна певна конфігурація друкарської машини, досі не мала аналогів”.

Над розробкою необхідних параметрів і опцій обладнання півроку працювали інженери провідних світових виробників, таких як KBA, Heidelberg, MAN Roland, Mitsubishi. В результаті оптимальне технічне рішення і комерційну пропозицію представила німецька компанія КВА. Саме її друкарська машина Rapida 106 в кінці 2017 р. була встановлена ​​на дніпровському заводі.

“Технічні характеристики цього обладнання унікальні!”, – каже Роман Зінов’єв. – “Якщо в кількох словах: Rapida 106 дає можливість виготовляти сучасну упаковку європейського класу (яскраву, якісну, з різноманітними ефектами) за адекватною,” української “ціною. Додатковий бонус – на машині встановлена ​​автоматична система контролю якості, що дозволяє максимально оптимізувати виробничий процес “.

Завдяки інноваційному обладнанню дніпряни не тільки утримують лідерство в українському сегменті своєї галузі, залишаючись єдиними або основними постачальниками картонної упаковки для таких найбільших національних і мультинаціональних компаній як “Рошен”, “Нестле”, “Проктер енд Гембл”, “Лореаль”, але і вже вийшли на європейський ринок, отримавши замовлення на виготовлення упаковки для цукерок “Bonbonetti” (Угорщина). І в компанії “ЛУНАПАК” вірять, що це тільки початок, адже з новою високотехнологічною машиною, придбаною за інвестиційної підтримки Вадима Єрмолаєва, для них немає нездійсненних завдань в області друку.

Для довідки: друкарська машина КВА Rapida 106 дає можливість друку як на звичайних крейдованих картонах, так і на металізованому картоні і пластиці. Асортимент матеріалів для друку охоплює тонкий папір, товстий картон, плівку і мікрогофрокартон. Друк можливий з обох сторін аркуша за один прогін.

Машина складається з десяти секцій, перша і остання з яких – лакові, що дає можливість перед друком праймірувати картон, потім запечатувати його, а в кінці покривати лаком. Вісім друкованих секцій дозволяють крім фарб CMYK використовувати накладення ще чотирьох додаткових замовних квітів системи Pantone.

Формат друку у Rapida 106 – 1060х780 мм. Це дає можливість розкладати на лист більшу кількість упаковки, що дозволяє знизити собівартість готової продукції. На обладнанні встановлено систему контролю якості друку за допомогою відеофіксації. Машина сама стежить за відповідністю кольору і в автоматичному режимі регулює його.