Дніпровський МФК Ermolaev Center став переможцем всеукраїнського архітектурного конкурсу
Информатор  17 Червня 2021

Підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу архітектури житлових і комерційних будівель REM Awards 2020-2021. Його мета – інтеграція сучасних світових критеріїв і трендів в сферу будівництва України.

У журі конкурсу запросили провідних експертів зі світовими іменами в сфері архітектури та будівництва. Головою журі став Хірокі Мацуура – відомий у всьому світі архітектор і засновник MADMA Urbanism + Landscape. В цьому році взяли участь понад 5000 учасників, серед яких представники архітектурних студій, забудовників, девелоперів та інших представників ринку нерухомості.

Дуже приємно бачити в списку переможців представників з Дніпра. У номінації «Проект багатофункціонального комплексу» перше місце зайняв МФК Ermolaev Center від архітектурного бюро FILIMONOV & KASHIRINA architects.

«Ermolaev Center є важливою ланкою у формуванні комплексної високоякісної забудови центральної частини Дніпра і створить унікальну європейське середовище для життя і ведення бізнесу», – стверджують головні архітектори проекту.

На даний момент «гучний» проект реалізує забудовник Alef Estate.

«Це колосальний проект складної конфігурації. Ми часто його порівнюємо з Лондонським Сіті – історичним ядром Лондона, де сучасні висотки мирно існують поруч з пам’ятниками архітектури. У цьому місці присутній певну якість життя і стабільність, незважаючи на будь-які економічні коливання в країні. Щось подібне ми хочемо створити і в нашому місті », – розповідає про комплекс Дмитро Шелудько, генеральний менеджер компанії Alef Estate.

Довідка: Компанія Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості.