Дніпровському ТРК МОСТ-сіті виповнюється 15 років
  20 Серпня 2021

Неможливо уявити центр Дніпра без його впізнаваного символу – МОСТ-сіті. У 2006 році ультрасучасний комплекс з’явився на місці старих будівель з пошкодженими фасадами, стихійних ринків і розбитих тротуарів.

Девелоперська компанія Alef Estate за участю інвесторів – Вадима Єрмолаєва та Валерія Кіптика – першою в Україні взялася за реалізацію забудови міських кварталів, покращуючи логістику торгових процесів, створюючи умови для ведення бізнесу, життя і проведення дозвілля.

Найближчі до МОСТ-сіті квартали також були забудовані важливими міськими об’єктами інфраструктури – автостанція “Новий Центр” поліпшила транспортну систему міста і з’єднала центр Дніпра зі спальними районами. Бізнес-центр Призма концентрує ділові кластери міста. Основні цілі, які ставили перед собою інвестори, були успішно досягнуті архітекторами. В цілому, МОСТ-сіті знаходиться на історичному торгово-прогулянковому маршруті від площі Героїв Майдану до набережної Дніпра. Тому грамотний вибір місця в синергії з продуманою квартальною інфраструктурою забезпечує орендарям торгово-розважального комплексу активний потік відвідувачів і високі показники товарообігу, як в будні дні, так і в вихідні.

МОСТ-сіті вже 15 років продовжує утримувати лідерські позиції на ринку торгової нерухомості України. Простір загальною площею 117 000 кв. м включає в себе найвідоміший в Дніпрі ТРК, 12-поверховий бізнес-центр з офісами класу «А», 21-поверхову житлову вежу.

ТРК МОСТ-сіті – приклад сучасного погляду на будівництво, який став натхненням для багатьох забудовників, адже на момент відкриття комплекс був наймасштабнішим торгово-розважальним центром України. Торгово-розважальний комплекс вражає не тільки умовами для комфортного шопінгу і дозвілля, а й якісними можливостями для ведення бізнесу. У тому числі захоплюючи своїм дизайном і зручністю планування з урахуванням потреб відвідувачів (швидкісні та панорамні ліфти, величезний атріум, якісний tenant-mix, зона entertainment, надсучасна кібер-арена Windigo Arena, комфортна food-зона, паркінг на 800 машиномісць). Саме через свою багатофункціональність МОСТ-сіті став улюбленим місцем всіх жителів і гостей Дніпра.

У 2007 році ТРК МОСТ–сіті був визнаний кращим об’єктом для рітейлу в Україні. У 2010 році отримав державну премію в галузі архітектури. А в 2018-му він зайняв друге місце в номінації «Кращий середній ТРК в Україні» за версією Retail Association of Ukraine. У 2020 році в черговий раз підтвердив звання «Кращого торгового центру Дніпра». Такі вражаючі досягнення підкріплені високим рівнем заповнюваності, як серед орендарів, так і відвідувачів.

Про те, що комплекс навіть через 15 років не збавляє обертів, свідчать щорічні реновації. В атріумі з’явився перший в регіоні внутрішній медіафасад довжиною 100 метрів. Одним з важливих аспектів поновлення стало відкриття першого кінотеатру в стилі fusion Міст–Кіно з власним food–простором і літньою терасою, а також подальше розширення місткості, з метою зробити кінотеатр найбільшим за площею в країні, з єдиним залом в Україні за технологією «Сфера».

Крім внутрішнього оздоблення й облаштування входів, був оновлений фасад. Як відзначають архітектори, ТРК МОСТ-сіті сконструйований таким чином, що його архітектура «пластична» і дозволяє здійснювати різні трансформації, модернізуючи об’єкт. Зовні були проведені будівельні роботи двох терас: 60-метрової літньої тераси над вул. Харківська, яка стала продовженням зони фуд-корту і 30-метрової тераси в зоні ресторану дитячого центру DKids.

На даний момент поруч з МОСТ-сіті реалізується будівництво другої лінії багатофункціонального комплексу – ТДК Перехрестя, який буде з’єднаний з МОСТ-сіті пішохідним переходом на другому рівні. Поєднання цих об’єктів надасть жителям Дніпра ще більше можливостей для комфортного шопінгу, відпочинку та розваг. Як зазначає девелопер Alef Estate, Перехрестя, в свою чергу, стане частиною монументального комплексу Брама.

«15 років тому відкриття такого масштабного ТРК, як МОСТ-сіті, знаменувало нову віху в розвитку міста Дніпро. Досі це один з найвидатніших об’єктів торгово-розважальної нерухомості по всій Україні. Ми пишаємося цим, і будемо продовжувати розвивати наше місто, будуючи не менш значущі та сучасні об’єкти», – зазначає Вадим Єрмолаєв, інвестор компанії Alef Estate.

До власного ювілею МОСТ-сіті підготував яскраве і стильне свято «Симфонія МОСТ-мажор», яке відбудеться у вересні в стінах ТРК. Гостей розважатимуть і надихатимуть класичною музикою у виконанні проекту-сенсації – єдиного жіночого оркестру Queens Orchestra, майстер-класами, танцювальними перфомансами, fashion-показами, розіграшем і флешмобами. ТРК МОСТ-сіті запрошує гостей та партнерів брати участь в атмосферному святкуванні, яке буде просякнуте багатовіковими традиціями симфонічної музики та насолодитися «Симфонією МОСТ-мажор» разом!