Завершення монтажу скульптури Атланта і відкриття 1-ї черги Катеринославського бульвару II
Alef.Today  14 Вересня 2020

Катеринославський бульвар II став одним з найбільш очікуваних проектів цього року, і вже зараз, безліч зацікавлених поглядів зупиняється на будівельному майданчику відомого дніпровського девелопера Alef Estate, інвестором якого є Вадим Єрмолаєв.


Вулиця Південна з кожним днем ​​все більш змінюється, вже видно обриси майбутнього пішохідного бульвару і вигини штучного струмка, який буде прикрашати продовження популярної зони відпочинку городян. Струмок є головною ландшафтної домінантою нового простору, він виготовлений з цілісних блоків місцевого граніту загальною вагою 150 тонн і його довжина буде дорівнювати 200 метрів. Це найдовший штучний струмок в Україні. Авторами проекту продовження бульвару є архітектурне бюро FILIMONOV & KASHIRINA architects.

атлант на бульваре в днепре

Ще одна визначна пам’ятка бульвару – 7-ми метрова бронзова скульптура «Атланта».  11 вересня відбулися завершальні роботи по її зведенню і по відкриттю 1-ї черги Катеринославського бульвару II. Тепер «Атлант» зустрічає відвідувачів на місці «зустрічі» двох бульварів. Метафорично фігура Атланта несе на собі залізні кайдани, від яких він позбувся, символізуючи фізичну, соціальну і внутрішню свободу. Звільнення відбувається на місці зустрічі «минулого» і «майбутнього», що і символізують собою два бульвару. Творцями найбільшої скульптури міста є Микита і Єгор Зігура – скульптори, відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

«Дніпро – одне з найперспективніших міст України. Наше завдання – створити ідеальне місце для життя, розвитку і дозвілля городян, зберігаючи архітектурні традиції нашого міста. Місце, яким вони можуть пишатися, де приємно проводити час і гуляти зі своїми дітьми. Катеринославський бульвар II символізує початок нового життя, «майбутнє», яке створюється з повагою до історичного минулого », – прокоментувала відкриття 1-ї черги Катеринославського бульвару II компанія-девелопер Alef Estate.