Завод Вадима Єрмолаєва ввійшов у міжнародну базу постачальників для аерокосмічної галузі OASIS
Деловая столица  6 Лютого 2019

Завод Вадима Єрмолаєва “Оскар” підтвердив відповідність новій версії міжнародного стандарту для авіакосмічної галузі EN 9100.

Тим самим підприємство довело своє право входити в престижну базу Міжнародної групи з питань якості аерокосмічної промисловості (IAQG) OASIS. У базу OASIS входять тільки значущі і надійні постачальники для аерокосмічної промисловості в усьому світі. Головною підставою для включення до престижної базу є відповідність вимогам міжнародних стандартів якості в аерокосмічній галузі, які розробляються IAQG.

Членами IAQG є найбільші виробники авіаційної техніки та обладнання в світі, такі як Boeing, Airbus, Embraer, Bombardier.

Відповідність вимогам стандарту EN 9100 дозволяє заводам бути надійною ланкою в ланцюжку виробництва літаків або ракетно-космічних літальних апаратів.

Зокрема, український завод “Оскар” може поставляти найбільшим авіаконцерну світу безшовні труби з нержавіючої сталі, титанових і нікелевих сплавів. Ця продукція застосовується у виробництві авіаційних двигунів, гідросистем, паливо-і маслопроводів літаків.

Вимоги стандарту EN 9100 періодично оновлюються у зв’язку з науково-технічним прогресом і зростанням запитів замовників до якості. У разі, якщо виробництво не може довести свою здатність відповідати вимогам стандарту, сертифікат відгукується і підприємство перестає вважатися сучасним і надійним на світовому ринку. Якщо ж підприємство відповідає останнім вимогам – воно залишається в базі. Зокрема, український завод “Оскар” знаходиться в базі OASIS з 2012 року, кожні три роки підтверджуючи своє відповідність міжнародним стандартам і щорічно проходячи наглядові аудити.

“Завод” Оскар “в Нікополі на сьогоднішній день здатний забезпечувати своєю продукцією найбільші авіаконцерни світу. Зараз обсяги виробництва на заводі зростають: у 2018 році завод наростив випуск безшовних нержавіючих труб на 20% в порівнянні з 2017 роком”, – повідомив генеральний директор заводу Анатолій Хаєцький.

Зростання обсягу виробництва пов’язане з масштабною модернізацією обладнання на підприємстві, яка ще триває. З початку 2019 року на заводі готують до встановлення нових прокатні стани, що практично вдвічі збільшить прокатні потужності виробництва.