Завод Вадима Єрмолаєва «ОСКАР» досяг рекордних результатів у виробництві трубної продукції
056  8 Квітня 2019

У першому кварталі 2019 року виробниче об’єднання «ОСКАР» встановило власні рекорди відразу за кількома показниками.

За результатами лютого на заводі відвантажено 210 тис. метрів трубної продукції з нержавіючих, титанових і нікелевих сплавів, а вже по результатами березня завод вперше вийшов на стабільне виробництво 200 тис. метрів. Це зростання на 170% щодо першого кварталу 2018 року і на 110% щодо четвертого.

Інвестиційна програма акціонера підприємства Вадима Єрмолаєва дозволила в березні приступити до контрактних випробувань модернізованого стану KPW25. Реконструкція обладнання тривала весь 2018 рік.

Також в березні цього року на завод був доставлений абсолютно новий прокатний стан типу KPW25. Зараз відбувається підготовка до його монтажу. Введення обладнання в експлуатацію планується в травні поточного року.

Після запуску в роботу двох нових станів обсяг виробництва на заводі зможе досягти 300 тисяч метрів вже в третьому кварталі цього року. Це дасть зростання виробництва більше 200% відносно третього кварталу минулого року.

Збільшення обсягів виробництва також дозволило поліпшити умови роботи співробітників – підвищити заробітну плату. Коефіцієнт плинності кадрів на заводі зменшився майже в два рази.

«Завдяки цим змінам ми розраховуємо забезпечити наших клієнтів ще більш якісним продуктом і сервісом в найближчі 6 місяців», – зазначив генеральний директор ВО «ОСКАР» Анатолій Хаєцький.