Завод «Дніпропрес Сталь» Вадима Єрмолаєва відвідала німецька бізнес-делегація
Деловая столица  24 Червня 2019

Німецька бізнес-делегація з землі Саксонія-Ангальт відвідала Дніпро з метою пошуку нових партнерів для міжнародного співробітництва.

До складу делегації входили керівники німецьких підприємств в області промисловості, будівництва, а також компаній з дистрибуції товарів у сфері гідравліки, пневматики та машинобудування.

Візит бізнесменів організувало Німецько-українське коопераційне бюро, засноване спільно Торгово-промисловими палатами Дніпропетровської області і Магдебурга.

Метою візиту було ознайомитися з економічним потенціалом Дніпра і знайти нових українських бізнес-партнерів.

Німецькі бізнесмени відвідали кілька підприємств Дніпра. Одним з них був «Дніпропрес Сталь» – металургійний завод з повним циклом виробництва поковок з нержавіючих, легованих, жароміцних сталей і сплавів. Уже кілька років на підприємстві здійснюється масштабна програма модернізації, яку інвестує відомий бізнесмен Вадим Єрмолаєв.

інноваційний кувальний комплекс на заводі дніпропрес сталь

Під час візиту німецьких гостей ознайомили з продукцією заводу, а також з виробничими потужностями. У тому числі – показали інноваційний кувальний комплекс, встановлений на заводі півроку тому. Можливості нового обладнання великі – прес володіє зусиллям в 4000 тонн, а кувальний маніпулятор здатний піднімати вантажі до 20 тонн. У дніпропетровському регіоні подібного обладнання більше немає ніде.

На заводі відзначили – зустріч пройшла плідно.

«Ми вже бачимо конкретну зацікавленість наших потенційних бізнес-партнерів.

Раді нагоді познайомити іноземних бізнесменів з новими можливостями нашого заводу, заявити про себе. Зараз на підприємстві відбуваються великі якісні зміни. Інвестиції в переобладнання дозволили зробити співпрацю з «Дніпропрес Сталь» ще більш цікавою для зарубіжних партнерів », – розповів Андрій Козаченко, заступник генерального директора« Дніпропрес Сталь »з продажу.

Євгенія Бойко, керівник Німецько-українського коопераційного бюро наголосила на важливості подібних візитів для розвитку української економіки:

«На власному досвіді ми бачимо – після таких візитів часто зароджується конкретна співпраця, яка вигідна для обох сторін, а також для економіки регіону і країни», – сказала вона.