Завод «ЛУНАПАК» Вадима Єрмолаєва в Дніпрі виходить в лідери українського ринку картонної упаковки
«Деловая столица»  19 Грудня 2018

Завод «ЛУНАПАК» в Дніпрі входить в число найбільших поліграфічних підприємств України. Але тільки останнім часом, завдяки збільшенню інвестицій у виробничі потужності, компанія стала стрімко розвиватися і зайняла лідируючу позицію на ринку картонної упаковки.

Як і годиться лідерові ринку, «ЛУНАПАК» закупає унікальне в своєму роді високотехнологічне обладнання, аналогів якому немає в Україні. Так в 2013 році була встановлена ​​перша в Україні листова ротогравюрна друкарська машина MOOG з глибоким способом друку. Дане обладнання дозволяє наносити унікальну обробку на упаковку, роблячи її більш презентабельною і ексклюзивною.

Будучи прихильником передових технологій, Вадим Єрмолаєв не зупинився на досягнутому, і продовжив інвестувати в розвиток підприємства. Уже в 2017 році на заводі «ЛУНАПАК» була інстальована офсетна листова друкарська машина KBARapida 106, «король» друкарського обладнання, по комплектації не має аналогів не тільки в Україні, але і в Європі.

Дані інвестиції потягнули за собою додаткові вкладення грошей в післядрукарське обладнання, збільшення виробничих потужностей і додаткових робочих місць. Всі ці дії не могли пройти безслідно і вже в 2018 році завод «ЛУНАПАК» став визнаним лідером на ринку картонної упаковки і локомотивом по впровадженню нових технологій в поліграфії.

Зараз на підприємстві вже вироблений план з розвитку і розширенню видів та асортименту випуску пакувальних матеріалів. Команда компанії «ЛУНАПАК» збирається і надалі активно розвивати цей сегмент українського виробництва.