Завод “МІРОПЛАСТ” встановив на виробництві три нових екструдера
Экономическая правда  8 Вересня 2020

Нещодавно компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є одним з учасників корпорації “Алеф”, повідомила про плани інвестувати понад 60 млн грн у виробництво і складську інфраструктуру до кінця 2020 року. Станом на кінець серпня компанія вже втілила частину інвестиційного плану і запустила в роботу три нових екструдера на території заводу в Дніпрі.

Нові екструдери від німецької компанії Weber, одного з провідних світових виробників екструзійного обладнання, відрізняються низьким енергоспоживанням і працюють за принципами green technologies.

Зараз на заводі “МІРОПЛАСТ” працює 31 екструзійна лінія.

“Своєчасне дооснащення виробництва новим обладнанням дозволить компанії впоратися з піковими сезонними навантаженнями. Далі заплановано оновлення складської інфраструктури”, – прокоментували в компанії.

Нагадаємо, що компанія “МІРОПЛАСТ” почала свою діяльність в 2006 році і з кожним новим віконним сезоном збільшує обсяги виробництва і удосконалює інфраструктуру заводу. Зокрема, два місяці поспіль – в червні і в липні 2020 року компанія досягала рекордних показників збуту за всю історію свого існування.

Зараз МІРОПЛАСТ – лідер ринку профільних систем з ПВХ в Україні. Під провідною ТМ WDS випускаються енергоефективні 6-ти і 5-ти камерні профільні системи. Вікна з системи WDS 7S успішно пройшли випробування в віконному інституті ift Rosenheim. З 2013 року компанія також виробляє підвіконня під торговою маркою WDS.

Продукція ТМ WDS представлена ​​в понад 500 точках продажів по всій Україні, зокрема в мережі фірмових салонів і авторизованих партнерів. МІРОПЛАСТ також розвиває експортні продажі в країни СНД, Балканські країни, а також Італію, Португалію, Перу і Південну Корею.

Довідка: Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський. Стратегією бізнесів-учасників “Алеф” є діяльність, спрямована на постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій.