Завод “МІРОПЛАСТ” оснастив лабораторію стендом для перевірки вікон на стійкість до погодних явищ
Факти  24 Березня 2020

На базі заводу “МІРОПЛАСТ” тепер можна проводити випробування вікон і вхідних дверей за такими показниками, як повітропроникність, водонепроникність і опір вітровим навантаженням. Стенд для випробувань WINDOORTESTER, встановлений в лабораторії МІРОПЛАСТ, імітує реальні погодні умови, такі як шквальний вітер і сильний дощ. А для перевірки повітропроникності обладнання генерує дим.

“МІРОПЛАСТ” є одним із засновників асоціації UAWS (Українська асоціація віконних систем. – авт.), і в складі асоціації бере участь в розробці нових українських стандартів, головна мета яких гармонізувати їх з європейськими технічними нормами EN:

“На даний момент нові стандарти розглядаються державними органами і повинні бути затверджені в третьому кварталі 2020 року”.

У разі прийняття цих стандартів буде сформований власний знак маркування виробів для українського виробника.

“Основна наша місія – доносити філософію європейських норм до всіх учасників ринку. Ми зосереджені на тому, щоб працювати відповідно до європейських стандартів, тому наша лабораторія допоможе нам швидко і ефективно проводити тестування продукції.

Також ми готові надати нашим партнерам можливість проводити тести і
вдосконалювати їх вироби. Компанія відкрита до співпраці і запрошує партнерів випробувати свої вікна в нашій лабораторії”, – коментує директор департаменту збуту компанії “МІРОПЛАСТ” Сергій Даців.

За словами заступника голови Ради корпорації “Алеф” Станіслава Віленського, компанії корпорації “Алеф” є провідниками нових технологій в Україні, адже основа корпоративної стратегії всіх учасників корпорації – постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій.

“Таких прикладів в корпорації маса: наприклад, завод “Потоки” готується здійснити прорив у світовому тваринництві, винайшовши унікальний білковий кормовий концентрат. А на базі компанії “Сади Дніпра” будується найбільше холодильне сховище в Україні і діє потужна сортувальна лінія для яблук.

Рішення, які обіцяють розвиток і прогрес, як для окремо взятого підприємства, так і для української економіки завжди вітаються і реалізуються”, – зазначив Станіслав Віленський.

Довідка. ТОВ “MІРОПЛАСТ” – один з найбільших виробників ПВХ-профілю в Східній Європі. Компанія випускає віконні та дверні системи під ТМ WDS, в тому числі профілі ламіновані під дерево та інші текстури. Входить в структуру корпорації “Алеф”.

Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті
девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови ради корпорації – Станіслав Віленський.