ЗЛАМАТИ СТЕРЕОТИП НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ПРОДУКТУ МИ ЗМОЖЕМО ТІЛЬКИ ПОСТІЙНО ДОВОДЯЧИ ПРОТИЛЕЖНЕ, – ВАДИМ ЄРМОЛАЄВ
  22 Березня 2021

Голова ради корпорації” Алеф “Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook поділився як компанії корпорації борються з упередженнями про погану якість вітчизняного продукту.

Бізнесмен зазначив, що в Україні низький рівень довіри в суспільстві. При цьому, така недовіра поширюється не тільки на інших людей, але і на товари.

“Давайте визнаємо: ми живемо в суспільстві недовіри. Є цікаве дослідження, яке показує: в Україні люди заздалегідь (!) не довіряють незнайомій людині і чекають від нього поганого до тих пір, поки вона кілька разів не зробить йому щось хороше. У країнах Європи, наприклад, людина навпаки попередньо довіряє незнайомцю, до тих пір, поки він не зробить йому щось погане.

Чому я говорю про це? Тому що така недовіра поширюється не тільки на людей, але і на товари / продукти. І особливо це стосується продукту вітчизняного виробництва. Тобто, коли українська компанія запускає свій продукт, перед нею стоїть величезне завдання – не просто, щоб продукту повірили, а ще й зламати заздалегідь складене упередження! А це означає  – декілька разів довести, що продукт хороший, переконати, що цьому “незнайомцеві” можна довіряти і з ним можна “подружитися”.

Бізнесмен навів приклад, що зіткнувшись з браком швейцарських дентальних імплантів стоматолог пробачить це виробнику, вважаючи це виключенням з правил. У випадку з українським виробником – довіру буде зруйновано.

“Ми пам’ятаємо про ці ментальні шаблони і наша стратегія – не дати клієнтам наших компаній підтвердити їх попередню недовіру. Тому, повертаючись до прикладу тих же дентальних імплантатів, 100% продукції заводу ABM Technology проходить через контроль відділу якості, де його перевіряють на повну відповідність стандарту .

Тільки так ми зможемо “зламати” стереотип низької якості українського продукту – постійно доводячи протилежне “.