Катеринославський бульвар – 2: знаменита пішохідна вулиця Дніпра отримає логічне продовження
Наше місто  13 Червня 2019

Візитна картка Дніпра – Катеринославський Бульвар отримає логічне продовження. Пішохідну вулицю значно продовжать, внісши кардинальні зміни в дизайн.

За словами архітекторів, оновлений Бульвар і кінцевий результат проекту буде не просто вдалим, а навіть перевершить найсміливіші очікування. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив інвестор проекту «Катеринославський Бульвар – 2» Вадим Єрмолаєв.

Одне з найпопулярніших місць відпочинку городян – Катеринославський бульвар, розташований в самому серці Дніпра отримає логічне продовження. Закрита для проїзду автомобілів, унікальна пішохідна зона зміниться до невпізнання. Новий пішохідний бульвар – продовження Катеринославського з’явиться на сусідній вулиці Південній.

бульвар по улице южной

Автором проекту майбутнього бульвару виступили архітектори бюро Filimonov & Kashirina architects. У талановитого тандему за плечима майже 10-річний досвід спільної роботи. Інвестором унікального проекту став  дніпровський підприємець Вадим Єрмолаєв.

За задумом архітекторів вулицю розділять на три поздовжні частини. Зони, розташовані ближче до будинків будуть призначені для зручності пішоходів, а простору і креативно оформлену центральну частину можна буде використовувати для різних заходів, в тому числі вуличних концертів і перфомансів.

продолжение екатеринославского бульвара в днепре

Фішкою нового бульвару стане рукотворний струмок, протяжністю близько 200 метрів. Трикутне гирло струмка архітектори планують прикрасити невеликими фонтанами, а у вечірній час потік заграє яскравим підсвічуванням. Більш того, спрямоване вуличне освітлення створить реалістичний ефект відблисків води на будівлях. Це видовище обіцяє бути не просто красивим, а таким, що зачаровує, адже водна стихія відома своєю заспокійливою дією і здатністю гармонізувати простір.

новый бульвар в днепре

За словами інвестора проекту Вадима Єрмолаєва, будівельні роботи почнуться вже в цьому році.

“Є така цікава приказка: «Кращий час, щоб посадити дерево, було 20 років тому. Наступний відповідний момент – сьогодні ».

Мені приємно думати зараз, що 20 років тому (а якщо бути точним, 15), ми все-таки змогли «посадити дерево» – коли в Дніпрі з’явився Катеринославський бульвар.

Наступний «відповідний момент» ми теж не упустимо. Уже в цьому році розпочнуться роботи зі створення Катеринославського бульвару II – по вулиці Південній.

Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпру. Який ми любимо сьогодні і яким будемо пишатися завтра” – зазначив Вадим Єрмолаєв.

До послуг найменших дніпрян – безпечна дитяча площадка прямо по центру бульвару. Її покриють спеціальним гумовим покриттям з безпечним рельєфом.

проект продолжения екатеринославского бульвара

Покриття нового бульвару і декоративні елементи, на кшталт кам’яних лавок і куль повторять за зразком Катеринославського бульвару. Таким чином пішохідна зона буде виглядати єдиною структурою.

«Ми працювали над цим проектом натхненно і копітко, з душею», – говорить архітектор Сергій Філімонов, – «І сподіваємося, що нова пішохідна вулиця стане не менш популярним місцем для прогулянок, ділових і романтичних зустрічей, культурного дозвілля жителів і гостей Дніпра, ніж знаменитий Катеринославський бульвар. Адже подібний пішохідний простір – це сучасний європейський тренд, який тільки починають брати на замітку українські міста. Успіх проекту гарантує і участь перевіреного інвестора Вадима Єрмолаєва – уродженця і патріота Дніпра. Наше архітектурне бюро співпрацює з ним не вперше, тому ми впевнені, що кінцевий результат буде не просто вдалим, а навіть перевершить очікування».