Ковальсько-пресовий завод Вадима Єрмолаєва сертифікувався для “Енергоатому”
Деловая столица  15 Березня 2019

Завод “Дніпропрес Сталь” пройшов сертифікацію національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом”.

Завод зможе поставляти для держпідприємства поковки з різних видів стали, а також сплавів з титану. Ця продукція застосовується в будівництві трубопроводів і турбін для українських АЕС.

Процес сертифікації на дніпровському заводі тривав близько року. Отриманню сертифікату передувала масштабна модернізація виробництва, що інвестується Вадимом Ермолаєвим. У минулому році на заводі було встановлено новий кувальний комплекс, що складається з преса (зусилля до 3500 тонн) і кувального маніпулятора. Також на “Дніпропрес Сталь” модернізували електродугову піч, що дозволило виготовляти ковальські злитки вагою до 15 тонн.

На заводі відзначають: успішно пройдена сертифікація у “Енергоатома” дає можливість брати участь у багатьох тендерах держпідприємства, що сприятиме завантаженню виробництва. Зараз дніпровський завод бере участь у тендері на модернізацію мостових кранів кругового дії енергоблоків №1 і №2 Рівненської АЕС. Ці крани використовуються в реакторних відділеннях для транспортування обладнання під час ремонтних робіт.

Нагадаємо також, що в березні “Енергоатом” планує вивести на тривалий ремонт два енергоблоки Запорізької АЕС.

Довідка: “Енергоатом” виступає оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків. “Енергоатом” забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії. Також на НАЕК «Енергоатом» покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за безпечне виробництво електроенергії.

“Дніпропрес сталь” – металургійний завод з повним циклом виробництва поковок для машинобудування та енергетики. Входить в структуру корпорації “Алеф”, засновником якої є Вадим Єрмолаєв.