Компанію “МІРОПЛАСТ” офіційно визнали лідером ринку ПВХ-профілю в Україні
  12 Серпня 2020

Компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є учасником корпорації “Алеф”, була визнана лідером українського ринку за обсягами виробництва ПВХ-профілів згідно з дослідженням компанії Pro-Consulting. Показники “МІРОПЛАСТ” перевершують показники найближчого конкурента майже вдвічі.

Більш того, компанія зайняла найбільшу частку на ринку ПВХ-профілю в цілому серед інших виробників і імпортерів.

Компанія Pro-Consulting, яка спеціалізується на ринковій аналітиці, проводила дослідження базуючись на основі даних Державної служби статистики України.

Крім лідерства серед виробників, компанія «МІРОПЛАСТ» посіла перше місце серед українських експортерів ПВХ-профілю. У 2019 компанія експортувала продукцію в 13 країн, серед яких країни СНД, Балканські країни, Італія, Південна Корея і Перу.

Також нещодавно голова ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв повідомив про те, що завод інвестує більше 60 млн грн в модернізацію виробництва:

“Оновлення потужностей буде виконано до кінця 2020 року. У підсумку, кількість екструдерів зросте до 31, місячна виробнича потужність – до 5870 тонн ПВХ-профілю, а максимальна річна потужність – до 70 440 тонн, що на 30% більше, ніж в 2019 “, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Довідка: Компанія “МІРОПЛАСТ” була створена в Дніпрі в 2006 році, після зведення в місті виробничого комплексу. На сьогоднішній день це виробництво є одним з найбільш сучасних і високопродуктивних в Європі.

Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації «Алеф» – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський. Стратегією бізнесів-учасників “Алеф” є діяльність, спрямована на постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій.