Компанія “МІРОПЛАСТ” інвестує більше 60 млн грн в модернізацію виробництва
Сегодня  5 Серпня 2020

Компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є учасником корпорації “Алеф”, інвестує в розвиток виробництва понад 60 млн грн до кінця 2020 року. Кошти будуть спрямовані на модернізацію та розширення парку виробничого устаткування, а також складську інфраструктуру.

Нагадаємо, компанія “МІРОПЛАСТ” виробляє профільні системи для вікон і дверей під торговою маркою WDS.

Про закупівлю сучасного виробничого обладнання, зокрема високошвидкісних екструзійних ліній для виробництва ПВХ-профілю і підвіконня, повідомив голова ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці Facebook:

“Завод” МІРОПЛАСТ “інвестує більше 60 млн грн в модернізацію виробництва. Оновлення потужностей буде виконано до кінця 2020 року. В результаті, кількість екструдерів зросте до 31, місячна виробнича потужність – до 5870 тонн ПВХ-профілю, а максимальна річна потужність – до 70 440 тонн, що на 30% більше, ніж в 2019. Частина інвестицій буде направлена ​​на модернізацію складського обладнання і вдосконалення складської логістики в цілому.

Згадані інвестиції є частиною стратегічного плану розвитку підприємства. Адже безперервне вдосконалення всіх процесів і зростання – це стратегія кожного з бізнесів-учасників корпорації “Алеф”, – написав він.

У компанії “МІРОПЛАСТ” відзначають, що інвестиції в розширення обумовлені також зростанням попиту на продукцію українського виробництва серед вітчизняних і зарубіжних споживачів. Вікна та двері ТМ WDS вже котрий рік поспіль займають передові позиції на ринку і їх частка постійно зростає.

“Розширення потужностей компанії навіть в кризовий для країни період є доказом стабільності роботи підприємства і правильної політики керівництва” МІРОПЛАСТ “, – відзначають в компанії.

Нагадаємо, що компанія “МІРОПЛАСТ” почала свою діяльність в 2006 році і з кожним новим віконним сезоном збільшує обсяги виробництва і удосконалює інфраструктуру заводу.

укр зростання потужностей міропласт

Зараз “МІРОПЛАСТ” – лідер ринку ПВХ-профільних систем в Україні. Під провідною ТМ WDS випускаються енергоефективні 6 і 5-камерні профільні системи. Вікна з системи WDS 7S успішно пройшли тестування в віконному інституті ift Rosenheim. З 2013 року компанія також виробляє підвіконня під торговою маркою WDS.

Продукція ТМ WDS представлена ​​в понад 500 точках продажів по всій Україні, зокрема, в мережі фірмових салонів і авторизованих партнерів. “МІРОПЛАСТ” також розвиває експортні продажі: в країни СНД, Балканські країни, а також Іспанію, Португалію, Перу і Південну Корею.

Довідка. Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації – Станіслав Віленський.