Компанія «Сади Дніпра» (Україна) відправила до Швеції 60 тонн якісних яблук
East-Fruit  27 Квітня 2022

На початку року українські виробники експортували рекордні партії яблук до країн Африки та Азії. Втім, зупинка роботи портів, спричинена російською військовою агресією, призвела до припинення закордонних постачань.


Останні два місяці українські експортери шукають нові логістичні шляхи, щоб продовжити роботу. Перші їхні успіхи можна побачити. Наприклад, цими днями компанія «Сади Дніпра» (торгова марка UApple) експортувала до Швеції 60 тонн високоякісних українських яблук, повідомляє SEEDS.

Зокрема, український виробник відвантажив до європейської країни яблука сортів «Гала», «Гренні Сміт», «Ред Делішес» та «Голден».

Власник компанії Вадим Єрмолаєв закликав закордонні компанії до подальшої співпраці з українськими виробниками аграрної продукції, оскільки за якістю вона часто не поступається європейською, а іноді навіть має більш високі характеристики.

“Ми закликаємо наших закордонних партнерів продовжувати співпрацю з українськими компаніями. Ми працюємо, докладаємо всіх зусиль, щоб економіка України функціонувала, співробітники отримували заробітні плати та бюджет отримував податки. Підтримати Україну можна й у такий спосіб – замовивши українську продукцію. Тим більше, що ми десятиліттями працювали над тим, щоб її якість не лише не поступалася, а й перевершувала європейську. Співпрацювати зараз з українським бізнесом – це не благодійність, це вигідно, розумно та правильно”, – зазначив Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook.