Ми будемо боротися, – Вадим Єрмолаєв про відновлення будівлі на Троїцькій
Мост-Днепр  9 Квітня 2019

Бізнесмен і відомий забудовник Дніпра Вадим Єрмолаєв прокоментував ситуацію з відновленням будівлі на вул. Троїцькій, 5. Він повідомив, що є інвестором реконструкції, але вже кілька років завершенню будівництва перешкоджають.


Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

«З 2005 року я взявся інвестувати відновлення цієї будівлі. Цьому будинку давно час прикрашати наше місто. Але, нажаль, уже кілька років нам заважають зробити реконструкцію ».

Вадим Єрмолаєв розповів, що проект відновлення будівлі включає в себе не тільки історичну реконструкцію фасаду, але і будівництво багатоповерхового комплексу. Він зазначив, що на інших умовах жодний інвестор не взявся б за цей проект.

Раніше Вадим Єрмолаєв вже реалізовував подібні об’єкти: при зведенні ділового центру «Призма» забудовникам вдалося зберегти історичний фасад будівлі, гармонійно вписавши його в сучасний комплекс зі скла і бетону.
Але проти зведення багатоповерхового будинку на Троїцькій, 5 виступили двоє жителів сусідніх будинків, які вважають, що це може шашкодити їх оселі.

Хоча проведена експертиза довела, що ймовірності нанесення шкоди сусіднім будинкам немає.

«… Вона (ред .: експертиза) довела, що ніяких негативних впливів будівництва немає. Однак активісти не заспокоїлися.

Уже кілька років вони подають позови до судів різного рівня, програють, подають апеляцію, знову програють, знову подають позови до інших судів.
Тим часом будівництво стоїть, а будівля потроху руйнується … », – написав інвестор.

Бізнесмен підкреслив, що реалізація цього проекту вигідна для всіх сторін.

такий вигляд матиме будівля за адресою троїцька 5 в Дніпрі після реконструкції

«А ми давно могли б реконструювати пам’ятник архітектури. Віддати місту 420 квадратних метрів в житловий фонд. Не зашкодити мешканцям сусідніх будинків, а навпаки упорядкувати територію. Подарувати Дніпру ще одну визначну пам’ятку. Це – вигідно для всіх», – зазначає Вадим Єрмолаєв.

Інвестор заявив, що боротьба за будівлю триває.

Довідка: Вадим Єрмолаєв -український бізнесмен і інвестор. Засновник компанії Alef Estate, що побудувала в Дніпрі такі об’єкти, як «Мост-Сіті», «Каскад Плаза», «Босфор», «Енігма», «Призма» і інші. Творець і інвестор Катеринославського бульвару.