“МІРОПЛАСТ” забезпечив лікарню обладнанням для лікування фізіологічної жовтяниці новонароджених
Сегодня  18 Лютого 2020

Близько 70% новонароджених потерпають від такого явища як фізіологічна жовтяниця. Цей стан у дітей виникає через недосконалість білірубінового обміну. Причому найчастіше від цього захворювання страждають недоношені діти.

При особливо високому рівні білірубіну дитину поміщають під спеціальні лампи – таким чином проводиться фототерапія при якій знижується рівень білірубіну в крові. Таке лікування необхідно, щоб в подальшому зберегти малюкові повноцінне і якісне життя.

Однак за бюджетні кошти практично неможливо забезпечити все неонатальні відділення країни потрібною кількістю фототерапевтичного обладнання. Тому лікарням доводиться покладатися на допомогу компаній-спонсорів.

Компанія “МІРОПЛАСТ” спільно з компанією “ЮДК” надали допомогу дитячій міській лікарні м. Каменського. Це єдиний медичний заклад в Кам’янському, який надає стаціонарну допомогу другого рівня дитячому населенню міста і прилеглих районів. У рік вона обслуговує близько 4 тис. пацієнтів, а у відділенні патології новонароджених щорічно проходять лікування більше 500 дітей. Кожна третя дитина в відділенні потребує фототерапії для лікування неонатальної жовтяниці. Тому “МІРОПЛАСТ” та “ЮДК” подарували лікарні чотири сучасних лампи фототерапії новонароджених. А також компанія “МІРОПЛАСТ” встановила в установі три металопластикових вікна за свій рахунок.

В. о. генерального директора міської дитячої лікарні Кам’янського Володимир Братанов висловив слова подяки за надану допомогу.

“Хочу висловити слова подяки нашим спонсорам за надану допомогу в годину, коли вона так необхідна. Нові лампи допоможуть більш якісно і ефективно надавати допомогу новонародженим з неонатальної жовтяницею”, – сказав він.

Заступник начальника відділу маркетингу компанії “МІРОПЛАСТ” Юлія Сербовець повідомила, що “МІРОПЛАСТ” – це соціально відповідальна компанія, яка визначила своєю місією допомогати дитячим медичним закладам і дитячим будинкам.

“Коли ми дізналися, що відділенню патології новонароджених Кам’янської дитячої лікарні необхідно встановити нові вікна, – не могли залишитися осторонь. Ми постаралися вирішити це питання якомога швидше, так як наближалися холоди, і встановили три металопластикових вікна з шестикамерних профільних систем. Незабаром ми також дізналися, що відділення потребує нових лампах для фототерапії новонароджених, і спільно з компанією “ЮДК” придбали 4 одиниці необхідного обладнання. Сподіваємося, що наші зусилля допоможуть діткам швидше одужувати, а лікарям буде комфортніше працювати з новим обладнанням “, – сказала вона.

Довідка. ТОВ “MІРОПЛАСТ” – один з найбільших виробників ПВХ-профілю в Східній Європі. Компанія випускає віконні та дверні системи під ТМ WDS, в тому числі профілі ламіновані під дерево та інші текстури. Входить в структуру корпорації “Алеф”.

Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови ради корпорації – Станіслав Віленський.