На заводі Вадима Єрмолаєва будуть стажувати студентів-програмістів
Экономическая правда  6 Лютого 2019

Завод Вадима Єрмолаєва з виробництва дентальних імплантатів буде боротися з безробіттям серед молоді.

Завод ABM Technology підписав Пакт заради молоді, і цим зобов’язався працювати над поліпшенням якості освіти і допомагати в працевлаштуванні студентів і молодих фахівців без досвіду.

З нагоди Дня студента завод запросив на стажування майбутніх фахівців технічних спеціальностей. Пройшовши навчання на заводі, студенти отримають можливість залишитися працювати на підприємстві.

Більшість стажерів – майбутні програмісти, адже на подібних підприємствах вони затребувані не менше, аніж оператори верстатів. Кожен процес на заводі має програмну складову: починаючи з механічної обробки і до випуску готового продукту.

Стажери навчаться працювати з високоточним японським обладнанням. Вони зможуть створювати програми для верстатів ЧПУ компанії TSUGAMI. Для роботи з таким обладнанням потрібні програмісти високої кваліфікації, які можуть точно перевести в машинний код дані розробника.

Цифрові технології також застосовуються при перевірці виробів на відповідність заданим розмірам і при остаточній обробці імплантатів.

На заводі впевнені, що такий досвід допоможе студентам стати затребуваними фахівцями і отримати перспективну роботу в Україні.

“Ми розуміємо – найефективніша освіта це поєднання теорії та практики. Така система називається дуальною освітою. Студенти з практичним досвідом стають потенційно цінними співробітниками.

Подібні стажування вигідні і для нас. Такому нетипового для України підприємству, як наше, складно знайти готових фахівців. Тому найрозумніше готувати їх зі студентської лави. Вони отримують престижну роботу, а ми – молодих і кваліфікованих співробітників”, – сказав генеральний директор ABM Technology Ігор Циркін.