На заводі Вадима Єрмолаєва в Дніпрі встановили інноваційний кувальний комплекс
056.ua  12 Грудня 2018

У 2018 році на заводі «Дніпропрес Сталь» встановлено інноваційний кувальний комплекс з автоматизованим управлінням. Нове обладнання дозволяє зменшити витрати людської праці і при цьому збільшити продуктивність кування в 22 рази.

Про це повідомили в прес-службі «Дніпропрес Сталь».

«Українське виробництво повинно розвиватися, тільки без сучасних технологій це неможливо. Тому ми вдосконалюємо технічне оснащення наших заводів», – сказав співзасновник ТОВ «Дніпропрес Сталь »Вадим Єрмолаєв.

Кувальний комплекс складається з преса і кувального маніпулятора. Прес має зусилля 4000 тонн. Це дозволяє проводити більш точну деформацію заготовки. Кувальний маніпулятор (машина, яка виконує захоплення, подачу, кантування і інші переміщення важких гарячих заготовок і злитків) здатна піднімати вантажі вагою до 20 тонн.

Такі технічні дані нового обладнання дозволяють проводити операцію протягування злитків з вуглецевої і корозійної стали великих діаметрів (до 1630 мм) і великої маси (до 65 т). Протяжка необхідна як формотворча операція, а також як операція, яка сприяє зварюємості внутрішніх дефектів (пустот) і покращує механічні властивості металу в осьовому напрямку заготовки.

Кувальний комплекс дозволяє проводити осадку злитків з великими діаметрами – до 1530мм при масі 19,4 т, тобто зменшувати висоту заготовки при збільшенні площі її поперечного перерізу.

Масштабна реконструкція та переоснащення на заводі «Дніпропрес Сталь» в Дніпрі проводиться з 2014 року. На підприємстві діє програма модернізації виробництва, яку безпосередньо курує співзасновник «Дніпропрес Сталь» Вадим Володимирович Єрмолаєв.