На заводі Вадима Єрмолаєва в Нікополі планується в два рази збільшити прокатну потужність виробництва
ИА МОСТ-Днепр  27 Грудня 2018

В «ПО« ОСКАР »в Нікополі проводиться масштабна модернізація обладнання. Мета модернізації – задовольнити високі запити замовників до якості, оскільки споживачами продукції заводу є підприємства авіаційно-космічної, атомної, хімічної, енергетичної галузей промисловості.

Про це ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомили в прес-службі «ОСКАР»

«Високі вимоги до точності розмірів, якості поверхонь труб, які ми виробляємо, вимагають від нас створення нових способів прокатки і оптимізації діючих процесів їх виробництва», – сказав співзасновник «ВО« ОСКАР »Вадим Єрмолаєв.

В результаті значних інвестицій в модернізацію обладнання, до кінця 2018 року практично в усіх прокатних станах ХПТ були замінені шестеренні РПМ на епіциклічних поворотно-подаючі механізми, обладнані системами збору, підготовки і подачі в осередок деформації МОР, на 32-й групі прокатних станів виконано заміну прокатних клітей на полегшені кліті підвищеної жорсткості.

В даний час ведуться пуско-налагоджувальні роботи по стану KPW-25. Цей стан переведений на безперервний спосіб прокатки труб за рахунок подачі і повороту заготовки за допомогою сервоприводів. Стан отримав новий потужний двигун головного приводу робочої кліті, нові вхідну і вихідну сторони, нову систему МОР, були розширені технологічні можливості стана, як по використовуваній заготівлі, так і за розмірами готових труб. Робота всіх вузлів і механізмів стану повністю автоматизована. Швидкохідність стану дозволить збільшити його продуктивність мінімум в 1,5 рази при збереженні належної якості труб.

Наступний етап реконструкції діючих технологічних процесів стартує в січні 2019 року зі заливки фундаментів під нові прокатні стани. Дані стани будуть відповідати всім сучасним тенденціям прокатного обладнання: це будуть стани нового покоління, з безперервним режимом роботи. Перший з цих станів вже готовий до відвантаження. Контрактні випробування його відбудуться в березні, а з квітня 2019 року даний стан буде введений в експлуатацію.

Як зазначив виконавчий директор «ВО« ОСКАР »Сергій Науменко, модернізація прокатного виробництва дозволить розкрити потенціал ВО« ОСКАР », виробництва, а також зберігати лідируючі позиції в трубній галузі в умовах постійної жорсткої конкуренції ринку прецизійних холоднодеформованих труб з нержавіючих, нікелевих і титанових сплавів.

«Таким чином, прокатні потужності« ВО «ОСКАР» будуть збільшені майже в два рази, що дозволить наростити обсяг випуску труб з 170 тис. м до 200 тис. м до весни, а з травня близько 300 тис.м труб щомісяця і ми будемо рости далі, завойовуючи все більше і більше ринків збуту своєї продукції », – заявив генеральний директор« ВО «ОСКАР» Анатолій Хаєцький.