Новий етап в українській травматології: ABM Technology запустив виробництво пластин для остеосинтезу під ТМ Bauer’s Synthes
Вести  21 Січня 2021

У 2021 році один з бізнес-учасників корпорації «Алеф», завод ABM Technology анонсував запуск проекту, який ставить собі за мету вивести на новий рівень українську сферу травматології та ортопедії.

Після численних лабораторних досліджень, випробувань матеріалів, глибокого аналізу досвіду ортопедів-травматологів, фахівці заводу вирішили презентувати лікарській спільноті власний бренд високотехнологічних пристроїв і комплектуючих під назвою Bauer’s Synthes.

Що являє собою продукція ТМ Bauer’s Synthes?

Bauer’s Synthes – це новий український бренд (торгова марка), що представляє високоточні анатомічні пластини з титанового сплаву власного виробництва. Дані пластини широко застосовуються для оперативного і ефективного лікування різних типів переломів кісток. Зокрема, в асортиментний портфель ТМ Bauer’s Synthes увійдуть найбільш затребувані в сучасній практичній травматології вироби:

– пластини з титанового сплаву для різних видів і відділів кісток;

– кортикальні, спонгіозні, малеолярний гвинти для фіксації пластин;

– інструментарій для накісткового остеосинтезу.

Нова українська продукція сертифікована в відповідно до стандартів якості ISO 13485: 2003 та має європейський сертифікат відповідності (РЄ).

Перспективи галузі в Україні та вихід на міжнародний ринок

На сьогоднішній день, 5 найбільших виробників Ortho (Stryker, DePuy / Synthes, Zimmer / Biomet, Smith & Nephew, Medtronic Spine) контролюють світовий ринок, є «законодавцями мод» у сфері травматології та ортопедії.

Згідно зі статистикою, основними країнами-постачальниками в Україну (ТОП-5) імплантів для остеосинтезу та обладнання для введення імплантів протягом 2015-2018 рр. були:

Сукупна частка вищевказаних країни становила понад 80% від загального обсягу імпорту продукції для остеосинтезу.

Однак, частина українського виробника поки становить лише 1,4%.

“Саме тому імплантати нової ТМ Bauer’s Synthes повинні стати не тільки якісною альтернативою для широкого застосування лікарським співтовариством України, а й в майбутньому вивести нового вітчизняного виробника на міжнародний ринок”, – прокоментували в прес-службі корпорації “Алеф”.

ABM Technology – перший в Україні завод з виробництва зубних імплантів повного циклу, який був відкритий в 2018 році в місті Дніпро. Сьогодні це підприємство включають в рейтинги найбільш інноваційних заводів України і найсучасніших заводів свого профілю в світі. На ABM Technology використовуються верстати з числовим програмним управлінням японського і швейцарського виробництва і всі вони випущені не раніше 2017 року. Підприємство входить в структуру корпорації «Алеф».

Довідка. Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації «Алеф» – Вадим Єрмолаєв (https://vadymiermolaiev.info/). Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський. Стратегією бізнесів-учасників «Алеф» є діяльність, спрямована на постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій.