Один з кращих в Україні: ТРК «МОСТ-сіті» в Дніпрі отримав престижну номінацію
Информатор  24 Вересня 2019

20 вересня в Києві відбулася церемонія нагородження кращих рітейлерів і девелоперів країни. У числі переможців виявився дніпровський ТРК «МОСТ-сіті», який посів друге місце в номінації «Кращий середній ТРЦ в містах мільйонниках».

Переможця визначали експертна рада і голосування учасників ринку. Організатором заходу виступила Асоціація рітейлерів України.

Проект Retail & Development Business Awards проводиться щорічно і призначений визначити найуспішніші компанії сфер рітейлу і девелопменту країни.

Критерії, за якими експерти оцінювали ТРЦ, були об’єднані в чотири групи: трафік, техніка, орендарі, маркетинг. Торгово-розважальний центр, який набрав найбільшу кількість балів, ставав переможцем у своїй номінації.

У минулому році ТРК «МОСТ-сіті» вже був призером цієї премії, а також отримав номінацію «Кращий торгово-розважальний комплекс Дніпра» за версією Української народної премії.

У 2006 році, коли «МОСТ-сіті» відкрив відомий забудовник Дніпра Вадим Єрмолаєв, цей ТРК був найбільшим в Україні. Загальна площа комплексу складає понад 117 000 м ², з огляду на бізнес-центр, апартамент-центр і паркінг. Це також перший будинок в Україні, де одночасно були реалізовані концепція торговельної нерухомості, паркінгу, житлової та офісної нерухомості.