«ОСКАР» розширив географію поставок: 21 країна імпортує труби українського заводу
Вести  24 Липня 2020

Трубний завод «ОСКАР», який є учасником корпорації «Алеф», розширив свою присутність на світовому ринку. Зараз продукція заводу експортується в 21 країну світу, серед яких більшість – члени Європейського союзу. Також труби українського заводу імпортують Індія і Південна Корея. А в 2019 році заводу «ОСКАР» вперше вдалося вийти на ринок США.

Основними споживачами продукції заводу є європейські підприємства авіаційно-космічної, атомної, хімічної, енергетичної галузей промисловості.

На заводі відзначають, що розширення географії поставок стало можливим в тому числі завдяки постійній роботі по поліпшенню системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту EN 9100. Останній ресертіфікационний аудит підприємство пройшло в травні поточного року і зараз очікує отримання нового сертифікату терміном на 3 роки.

Завод «ОСКАР» входить в престижну базу постачальників для авіакосмічної галузі OASIS. Зокрема, український завод може постачати найбільшим авіаконцерну світу безшовні труби з нержавіючої сталі, титанових і нікелевих сплавів.

За міжнародними програмами Nadcap сертифіковані виробничі процеси підприємства: термічна обробка (Heat Treating), хімічна обробка (Chemical Processing) і неруйнівний контроль – за методами УЗК і ТВК (Non Destructive Testing).

Голова ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв зазначив, що здійснювати експорт труб в країни Європи заводу також дозволяє постійне впровадження сучасних технологій: «Зокрема, в 2020 році на виробництві запровадили автоматизовану установку неруйнівного контролю труб від американського виробника MAC (Magnetic Analysis Corporation). Нове високоточне обладнання дозволило збільшити продуктивність на етапі контролю якості в три рази за рахунок оптимізації процесу: за один прохід через установку MAC проводиться аналіз на суцільність металу, герметичність труби, наявність дефектів ».

Довідка: Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації «Алеф» – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.