Перший в Україні інноваційний завод з виробництва імплантів збільшує виробничі потужності
Факти  22 Травня 2020

Завод з виробництва дентальних імплантів ABM Technology, який є учасником корпорації “Алеф”, збільшив свої виробничі потужності. Підприємство встановило нові ЧПУ-верстати від японської компанії Star. Нове обладнання збільшить можливості заводу практично в два рази, а крім того – розширить асортимент продукції, що виробляється.


Шлях розвитку заводу починався лише з 4 одиниць обладнання, але проектна потужність підприємства передбачає можливість установки 30 ЧПУ-верстатів. Раніше голова ради корпорації Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці Facebook називав завод ABM Technology одним з найбільш інноваційних і сміливих проектів країни і доказом того, що Україна вже почала відходити від статусу “сировинного придатку”.

Генеральний директор і акціонер заводу Ігор Циркін розповів про нове обладнання, яке дозволить інноваційному українському заводу значно розширити асортимент продукції, що виробляється.

“Чим глибше ми входимо на ринок, тим більше розуміємо, що необхідно мати повний асортимент, щоб задовольняти будь-які потреби пацієнта і лікаря. Перед нами постало завдання придбати більш технологічне обладнання. До придбання верстатів ми підійшли не по методу “щось середнє між потрібним і недорогим”, а вибрали обладнання “законодавців моди” серед виробників верстатів. Це компанія Star. Це ті верстати, які встановлені на заводах тільки світових лідерів з виробництва дентальних імплантів. Але при цьому, тільки у нас вони – останньої моделі “, – прокоментував Ігор Циркін, генеральний директор і акціонер заводу ABM Technology.

Зараз на заводі проводяться пусконалагоджувальні роботи представниками компанії Star – іноземні фахівці також навчають співробітників заводу працювати з новим обладнанням.

Директор з виробництва заводу ABM Technology Вадим Возняк також зазначив, що покупка нового устаткування пов’язана з великою кількістю замовлень, в тому числі і від іноземних клієнтів.

“Ми розширюємося і ставимо собі за мету, щоб на наш продукт рівнялися іноземні виробники. Нове обладнання дозволить проводити більш складні, високотехнологічні деталі і заощадить час на виробництві більш простих. Зараз обсяг замовлень на експорт не менший, ніж від українських клієнтів. На даний момент ми відвантажуємо нашу продукцію в Німеччину, в Іспанію і Туреччину. Географія поставок нашого заводу розширюється “, – поділився Вадим Возняк.

Нагадаємо, компанія ABM Technology розпочала свою роботу в Дніпрі в 2017 році і запустила перший український завод з виробництва дентальних імплантів повного циклу. У 2018 році ABM Technology запатентував дентальний імплантат власної розробки Helix, а також два абатмента кутового і прямого типів. На виробництві задіяні верстати ЧПУ японської компанії TSUGAMI, “чиста кімната” швейцарського виробництва, а також обладнання та техніка для кислотної обробки від швейцарської компанії KKS.

Довідка: Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.