Перший із Дніпра: МФК Ermolaev Center став переможцем міжнародної премії нерухомості European Property Awards 2021-2022
Информатор  17 Листопада 2021

Багатофункціональний комплекс Ermolaev Center від компанії Alef Estate визнаний переможцем у категорії «MIXED USE ARCHITECTURE» за версією найпрестижнішої міжнародної премії у сфері архітектури та девелопменту European Property Awards 2021-2022.

Проект представляв Україну на міжнародній арені в Лондоні та став першим та єдиним проектом з Дніпра, який отримав високу оцінку експертів світового рівня!

“European Property Awards – справжній оскар у сфері нерухомості. Така міжнародна нагорода – це найвищий ступінь оцінки архітектурних, дизайнерських та девелоперських рішень. Вся компанія Alef Estate дуже пишається, що за 30 років існування премії саме наш об’єкт став першим переможцем із Дніпра. Я впевнений, що Ermolaev Center стане новою визначною пам’яткою міста”, – розповідає Дмитро Шелудько, генеральний менеджер компанії Alef Estate.

До журі конкурсу входило 80 незалежних професійних експертів з усього світу, які оцінювали проекти за такими критеріями, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність. Головами журі стали члени Палати Лордів у Парламенті Великобританії: Лорд Кейтнесс, Лорд Бест та Лорд Уеверлі.

“Для нас є великою честю отримати нагороду у такому престижному міжнародному конкурсі European Property Awards. Раді, що Україна, зокрема Дніпро, займає гідні позиції на світовому ринку нерухомості. Щасливі причетні до створення таких знакових проектів, які реалізує Alef Estate.” – стверджують Наталія Каширіна та Сергій Філімонов, архітектори проекту МФК Ermolaev Center.

Визнання світової професійної спільноти ще раз підтверджує високий рівень роботи компанії та оригінальність архітектурного рішення МФК Ermolaev Center.

Довідка:

МФК Ermolaev Center — один із найбільших об’єктів відомого у Дніпровському регіоні забудовника Alef Estate.

У 2020 році в центрі Дніпра стартувало будівництво багатофункціонального комплексу, що поєднує в собі житловий комплекс та бізнес-центр.

Вже зараз можна почути думку, що цей комплекс перетворить центральну частину міста на український Лондонський Сіті. А також стане новим досягненням сучасної архітектури не лише міста, а й усієї України.

Подробиці про комплекс можна дізнатися у відділі продажів Alef Estate:

(096) 638-83-88.